WindowsGryWyścigiColin McRae Rally 2005

Colin McRae Rally 2005

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Seria gier rajdowych Colin McRae Rally to absolutna klasyka gatunku. Edycja 2005 stanowi ostatnią odsłonę marki, zanim nie przeobraziła się ona w późniejszą odnogę DiRT, puszczając w niepamięć nazwisko sławnego kierowcy. Pomimo wielu lat na karku, dzieło dalej potrafi zaskoczyć. Może nie pod względem graficznym, ale jeśli o rozgrywkę chodzi, wciąż wyjątkowo miło mknie się po wiejskich bezdrożach z pilotem.

Swojego czasu mieliśmy mimo wszystko do czynienia z jednym z najbardziej zaawansowanych silników graficznych w projektach o wyścigowym charakterze, umożliwiającym dość realistyczne odwzorowanie zniszczeń. Dużą uwagę przywiązano do szczegółów. Pojazdy przykładowo brudzą się po przemknięciu przez błoto, zaś kraksom towarzyszy drganie ekranu, oddające faktyczną kolizję z czymś twardym.

Naturalnie fani pokochali jednak przede wszystkim wysokich lotów model jazdy. Rzecz jasna każdy z wielu dostępnych wozów prowadzi się tutaj inaczej, choćby w zależności od zastosowanego układu napędowego. Nie bez znaczenia dla manewrowania autem pozostaje też chociażby typ podłoża na kolejnych fragmentach danej trasy. Całości obrazu dopełniają świetnie dobrane oraz nagrane odgłosy. Można wczuć się w akcję.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala podjąć się próby czasowej na jednej dostępnej trasie. Przekrojowo twórcy podeszli do aut. Mamy garść modeli z różnych klas do wyboru.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentCodemasters
Liczba pobrań29 042
Data aktualizacji22 lut 2016
Rozmiar pliku284.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)