AndroidAkcesoriaNotesyColorNote
ColorNote ikona

ColorNote

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ColorNote to aplikacja, dzięki której będziemy mogli łatwo i szybko sporządzić notatki lub też przygotować rozmaite listy to-do (np. zadań do wykonania czy zakupów do zrobienia).

Narzędzie jest banalnie proste w obsłudze i zawiera wiele funkcji pozwalających na dostosowanie wyglądu notatek do preferencji użytkownika. Za pomocą ColorNote można tworzyć nie tylko różnego rodzaju wpisy i zestawienia, ale także przypomnienia czy wiadomości.

ColorNote umożliwia sortowanie notatek alfabetycznie, wg czasu dodania lub ostatniej edycji bądź na podstawie kolorów; możemy również wyświetlić w pierwszej kolejności nadchodzące przypomnienia.

Jako że domyślne tło ColorNote przypomina doskonale znane karteczki samoprzylepne, w aplikacji nie mogło zabraknąć ich cyfrowego odpowiednika.

Warto wspomnieć, że poszczególne notatki można zabezpieczyć hasłem, więc nie trzeba obawiać się, że ktokolwiek zyska dostęp do naszych wpisów. Chcąc uchronić się przed ich utratą należy pomyśleć o utworzeniu kopii zapasowej; program umożliwia także synchronizowanie danych między kilkoma urządzeniami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNotes
Liczba pobrań353
Data aktualizacji8 cze 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
ColorNote ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)