ColourGrab ikona

ColourGrab2.2.1

WindowsGrafikaAkcesoria graficzneColourGrab
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ColourGrab to niewielka aplikacja pozwalająca sczytywać kolory widoczne na ekranie, aby uzyskać ich wartości RGB lub szesnastkowe. Te mogą znaleźć zastosowanie w wielu sytuacjach: wśród twórców stron internetowych, grafików, a nawet twórców sztuki, korzystających z aplikacji komputerowych.

Zasada działania jest bardzo prosta. Po uruchomieniu programu, dostajemy możliwość sczytania myszą koloru z dowolnego elementu, na który najedziemy kursorem. Barwa zapisywana jest na liście wraz z przeliczonymi wartościami RGB oraz HEX. Te można stąd skopiować do schowka, klikając myszą na ich wartość. Zapamiętanych może zostać 7 ostatnich barw.

Ciekawostką są ustawienia, w których można między innymi włączyć skrót klawiszowy aktywujący odczyt barwy, zmienić kolory aplikacji z jasnych na ciemne, a nawet wygląd ikony na pasku zadań.

Udostępnij
ColourGrab 2.2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMuze Media
Liczba pobrań248
Data aktualizacji21 paź 2017
Rozmiar pliku1.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ColourGrab ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)