WindowsArchiwumProgramy archiwalneCometBird

CometBird11.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CometBird to warta uwagi przeglądarka internetowa zbudowana na bazie popularnego Firefoksa. Wyposażona została w kilka ciekawych rozwiązań, wpływających w głównej mierze na wygodę i łatwość obsługi.

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru CometBird po instalacji oferuje użytkownikowi jedynie podstawową funkcjonalność, umożliwiająca łatwe i szybkie przeglądanie zasobów Internetu. Całość opakowana została w prosty interfejs graficzny, który z założenia jak największą przestrzeń przeznacza na wyświetlanie stron internetowych i oferuje m.in. przeglądanie w kartach, blokowanie wyskakujących okienek, wbudowany menedżer pobierania plików, funkcję sprawdzania pisowni itp.

W każdym momencie funkcjonalność przeglądarki może zostać rozszerzona. CometBird obsługuje wszystkie napisane z myślą o Firefoksie rozszerzenia. Na stronie dodatków użytkownik może znaleźć plug-iny pogrupowane na kategorie tematyczne: Alarmy i aktualizacje, Kanały, wiadomości i blogi, Karty, Modyfikacje interfejsu, Narzędzia językowe, Narzędzia twórców witryn, Paski narzędzi, Pobieranie plików, Prywatność i bezpieczeństwo, Społecznościowe i komunikacyjne, Zakładki, Zdjęcia, muzyka i filmy, Różne. Wśród ciekawszych rozszerzeń można znaleźć te związane z obsługą gestów myszy, sprawdzaniem stanu kont pocztowych oraz czytników RSS czy akceleratory pobierania plików. Przeglądarka wspiera także motywy graficzne stworzone dla Firefoksa.

Wśród funkcji i narzędzi, których nie znajdziemy w Firefoksie, a które z pewnością przydać się mogą większości użytkowników wymienić należy wbudowany mechanizm tłumacza oraz notatek. Dodatkowo CometBird wyposażony został w narzędzie, pozwalające łatwo i wygodnie pobierać na komputer klipy z takich serwisów jak np. YouTube, DailyMotion itp. W tym celu wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszką, aby wybrany materiał wideo został zapisany na dysku twardym komputera. Kolejną funkcją jest opcja podglądu otwartych na kartach witryn. Ulokowana ona jest w prawej części paska tytułu i odpowiada za wyświetlanie na specjalnym pasku miniatur przeglądanych stron. Z jego poziomu można zmieniać kolejność kart, a także je wyszukiwać i zamykać.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.776 ocen
Twoja ocena
ProducentCometBird
Liczba pobrań21 310
Data aktualizacji10 kwi 2012
Rozmiar pliku16.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)