bEUOprDV
Comicado ikona

Comicado1.081 Lite

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Comicado to rozbudowany, ale bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia komiksów i rozmaitych ilustracji.

bEUOprDX

Narzędzie zawiera wszystko co niezbędne podczas rysowania na każdym etapie pracy. Comicado oddaje do dyspozycji możliwość rysowania linii prostych, łuków oraz elipsy. Istnieje także opcja szybkiego rysowania prostych linii, również w perspektywie. Nie mogło również zabraknąć rozmaitych pędzli, których kolor, grubość i wielkość można dostosować wedle potrzeb, a także dodatkowych narzędzi, pozwalających na szybkie wypełnienie danego obszaru wybraną barwą.

Za pomocą Comicado grafik może tworzyć kadry poszczególnych klatek swojego komiksu, a następnie przekształcać i przemieszczać je w dowolny sposób, dzięki czemu możliwości oferowane przez to narzędzie stają się praktycznie nieograniczone. Praca odbywa się na warstwach, dzięki czemu bardzo szybko można zmienić określony fragment swojego dzieła, poprawić go, zmienić, przemieścić lub całkowicie usunąć.

Comicado oferuje dostęp do dodatkowych elementów, które ułatwiają tworzenie postaci w określonej pozycji, a także specjalne linie, umożliwiające tworzenie rysunków w perspektywie w znacznie łatwiejszy sposób. Ponadto pozwala na wykorzystywanie grafiki wektorowej (o bardzo gładkich krawędziach niezależnie od powiększenia) do tworzenia np. dymków komiksowych.

Comicado jest dostępny w wersji darmowej, czyli Lite, i płatnej. Decydując się na zakup programu otrzymamy możliwość korzystania z dodatkowych opcji, takich jak: linie pomocne w trakcie rysowania w perspektywie, linijki i rysowanie symetryczne, niestandardowe pędzle, ustawienia i szablony, warstwę rysunkową w wysokiej rozdzielczości, a także eksportowanie prac do formatu PSD.

Udostępnij
Comicado 1.081 Litewersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentJugilus
Liczba pobrań2 880
Data aktualizacji16 paź 2015
Rozmiar pliku4.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comicado ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUOprEh
Komentarze (3)
bEUOprET