bEUEMRQR
Command & Conquer: Rivals ikona

Command & Conquer: Rivals1.8.1

Strona głównaAndroidGryStrategiczneCommand & Conquer: Rivals
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Command & Conquer: Rivals to poboczna odsłona serii znanej głównie posiadaczom komputerów. Edycja na platformy mobilne skupia się na rywalizacji w trybie „gracz kontra gracz”.

bEUEMRQT

Command & Conquer: Rivals jest strategią czasu rzeczywistego, w której możemy opowiedziec się po stronie Globalnej Inicjatywy Obronnej (GDI) i Bractwa Nod. Celem zabawy jest utworzenie własnej armii poprzez wybranie dowódcy, jednostek oraz pojazdów, a następnie konfrontacja z wojskiem nieprzyjaciela. Gra nie oferuje kampanii fabularnej dla jednego gracza, skupiając się w całości na zabawie wieloosobowej.

Command & Conquer: Rivals oddaje do dyspozycji wielu unikatowych dowódców, którzy na tle innych wyróżniają się unikatowymi zdolnościami. Odpowiednie użycie tych umiejętności, a także dobranie właściwych jednostek (piechota, czołgi, lotnictwo i nie tylko) stanowi klucz do sukcesu, jakim jest wygrana w bitwie.

Command & Conquer: Rivals wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale podczas rozgrywki możemy zakupić rozmaite przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań58
Data aktualizacji26 wrz 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Command & Conquer: Rivals ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUEMRRd
Komentarze (0)
bEUEMRRP