bDUruPqt

CommView for WiFi7.3 Build 913

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CommView for WiFi to wszechstronne narzędzie do monitorowania i analizy aktywności w sieciach bezprzewodowych, zgodnych ze standardem 802.11 a/b/g/n.

bDUruPqv

Program kierowany jest do wszelakiego rodzaju administratorów sieci WLAN, specjalistów od zabezpieczeń, twórców aplikacji sieciowych, ale również każdej osoby, chcącej mieć pełen obraz ruchu generowanego w obrębie własnej sieci bezprzewodowej. Umożliwia on przechwytywanie każdego przesyłanego pakietu i dostarczanie użytkownikowi takich informacji jak listy punktów dostępowych i korzystających z nich komputerów, siła sygnału, zestawienie pakietów i aktywnych połączeń. Umiejętne ich odczytywanie pomocne może być w rozwiązywaniu problemów z siecią, oprogramowaniem lub sprzętem.

CommView for WiFi poza funkcją przechwytywania pakietów w razie potrzeby potrafi je również odszyfrować (wykorzystując zdefiniowane przez użytkownika klucze WEP lub WPA-PSK), a następnie dekodować do najniższej warstwy. Dzięki obsłudze 70 najpopularniejszych protokołów narzędzie daje możliwość dostępu do szczegółowych informacji każdego przechwyconego pakietu. Wyświetlane są one w postaci drzewa i zawierają dane o warstwach protokołu oraz nagłówki pakietów. Narzędzie rozszerzyć można o obsługę dodatkowych standardów szyfrowania ruchu w sieciach bezprzewodowych.

Dodatkowo CommView for WiFi wyposażony został w moduł VoIP, umożliwiający analizę, rejestrowanie i odtwarzanie rozmów głosowych realizowanych poprzez protokół SIP i zgodnie ze standardem H.323.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CommView for WiFi 7.3 Build 913wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.06 ocen
Liczba pobrań15 099
Data aktualizacji9 kwi 2021
Rozmiar pliku92.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUruPra
bDUruPrr