WindowsNarzędziaArchiwizacja danychComodo BackUp
Comodo BackUp ikona

Comodo BackUp4.4.1.23

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Comodo BackUp to rozbudowane i darmowe oprogramowanie służące do tworzenia kopii zapasowych danych przechowywanych na dysku twardym komputera. Charakteryzuje się czytelnym i przejrzystym interfejsem, w którym wszystkie poszczególne opcje i narzędzia pracy zostały pogrupowane w taki sposób, że obsługa aplikacji nie powinna sprawiać żadnych problemów podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Program pozwala zapisywać utworzone kopie zapasowe na dysku lokalnym lub sieciowym, a także na dowolnej płycie CD/DVD i serwerze FTP. Nasze dane możemy również zapisać do pliku archiwalnego ZIP lub utworzyć w formacie obrazu ISO. Oprócz tego istnieje inna możliwość skopiowania danych bezpośrednio na serwery producenta, przy użyciu dodatkowej aplikacji Comodo Cloud, instalującej się wraz z oprogramowaniem.

Korzystając z dodatkowej aplikacji w chmurze, możemy przechowywać kopie danych w trybie online. Otrzymujemy wówczas dostęp do bezpłatnego dysku wirtualnego o pojemności 5GB, a także możemy liczyć na dodatkowe bezpieczeństwo naszych danych. W tym celu wystarczy założyć bezpłatne konto na stronie producenta i zalogować się bezpośrednio z poziomu programu. Wszystkie przechowywane dane na wirtualnym dysku w trybie online, możemy przeglądać i modyfikować oraz odtwarzać w nich pliki multimedialne.

Comodo BackUp charakteryzuje się również możliwością automatycznego wykrywania i grupowania wszystkich dokumentów, zdjęć, muzyki i filmów w utworzonym profilu przez użytkownika. Oprócz tego użytkownicy korzystający z programu mogą tworzyć kopie zaledwie jednym kliknięciem myszki oraz pobierać zabezpieczone dane z dowolnego komputera podłączonego do sieci.

Podczas tworzenia kopii zapasowej użytkownicy mogą zabezpieczyć je dodatkowym hasłem, a także zaszyfrować specjalnym algorytmem (AES, Blowfish, Serpent, Twofish itd.). Dla doświadczonych użytkowników nie mogło zabraknąć zaawansowanych narzędzi do tworzenia pełnej kopii, różnicowej lub przyrostowej. Dwie ostatnie kopie umożliwiają szybką i wygodną aktualizację już istniejących oraz zabezpieczonych danych.

Uwaga!

  • Program Comodo BackUp dostępny jest za darmo i oferuje pełny dostęp do wirtualnego dysku o pojemności 5GB. Jeżeli zamierzamy zwiększyć pojemność wirtualnego nośnika, należy wykupić płatną licencję, która udostępni użytkownikowi dodatkowe 250 GB wolnej przestrzeni.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.515 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań13 864
Data aktualizacji8 paź 2014
Rozmiar pliku21.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo BackUp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)