Comodo BackUp ikona

Comodo BackUp4.4.1.23

WindowsNarzędziaArchiwizacja danychComodo BackUp
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Comodo BackUp to rozbudowane i darmowe oprogramowanie służące do tworzenia kopii zapasowych danych przechowywanych na dysku twardym komputera. Charakteryzuje się czytelnym i przejrzystym interfejsem, w którym wszystkie poszczególne opcje i narzędzia pracy zostały pogrupowane w taki sposób, że obsługa aplikacji nie powinna sprawiać żadnych problemów podczas tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Program pozwala zapisywać utworzone kopie zapasowe na dysku lokalnym lub sieciowym, a także na dowolnej płycie CD/DVD i serwerze FTP. Nasze dane możemy również zapisać do pliku archiwalnego ZIP lub utworzyć w formacie obrazu ISO. Oprócz tego istnieje inna możliwość skopiowania danych bezpośrednio na serwery producenta, przy użyciu dodatkowej aplikacji Comodo Cloud, instalującej się wraz z oprogramowaniem.

Korzystając z dodatkowej aplikacji w chmurze, możemy przechowywać kopie danych w trybie online. Otrzymujemy wówczas dostęp do bezpłatnego dysku wirtualnego o pojemności 5GB, a także możemy liczyć na dodatkowe bezpieczeństwo naszych danych. W tym celu wystarczy założyć bezpłatne konto na stronie producenta i zalogować się bezpośrednio z poziomu programu. Wszystkie przechowywane dane na wirtualnym dysku w trybie online, możemy przeglądać i modyfikować oraz odtwarzać w nich pliki multimedialne.

Comodo BackUp charakteryzuje się również możliwością automatycznego wykrywania i grupowania wszystkich dokumentów, zdjęć, muzyki i filmów w utworzonym profilu przez użytkownika. Oprócz tego użytkownicy korzystający z programu mogą tworzyć kopie zaledwie jednym kliknięciem myszki oraz pobierać zabezpieczone dane z dowolnego komputera podłączonego do sieci.

Podczas tworzenia kopii zapasowej użytkownicy mogą zabezpieczyć je dodatkowym hasłem, a także zaszyfrować specjalnym algorytmem (AES, Blowfish, Serpent, Twofish itd.). Dla doświadczonych użytkowników nie mogło zabraknąć zaawansowanych narzędzi do tworzenia pełnej kopii, różnicowej lub przyrostowej. Dwie ostatnie kopie umożliwiają szybką i wygodną aktualizację już istniejących oraz zabezpieczonych danych.

Uwaga!

  • Program Comodo BackUp dostępny jest za darmo i oferuje pełny dostęp do wirtualnego dysku o pojemności 5GB. Jeżeli zamierzamy zwiększyć pojemność wirtualnego nośnika, należy wykupić płatną licencję, która udostępni użytkownikowi dodatkowe 250 GB wolnej przestrzeni.
Udostępnij
Comodo BackUp 4.4.1.23wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.515 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań13 731
Data aktualizacji8 paź 2014
Rozmiar pliku21.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo BackUp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)