WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWComodo Chromodo Private Internet Browser
Comodo Chromodo Private Internet Browser ikona

Comodo Chromodo Private Internet Browser57.0.2987.93

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Comodo Chromodo Private Internet Browser to przeglądarka internetowa, rozwijana przez producentów znanego oprogramowania antywirusowego i nie tylko, firmę Comodo. Wyróżnikiem tej przeglądarki jest maksymalna troska o bezpieczeństwo i prywatność użytkownika podczas przeglądania zasobów sieci Internet.

Program bazuje na projekcie Chromium, darmowej przeglądarki o otwartym kodzie źródłowym, na której podstawie zbudowane jest także Google Chrome. Poza samą aplikacją, znajdziemy w pakiecie również rozszerzenia, służące do blokowania niepożądanych elementów na stronach WWW oraz powstrzymujące je przez szpiegowaniem poczynań użytkownika w sieci. Część rozszerzeń jest dostępna z poziomu górnego paska przeglądarki, pozwalając za jednym kliknięciem uzyskać na przykład szczegółowy raport na temat bezpieczeństwa danej witryny lub przejrzeć listę zablokowanych podczas wczytywania strony elementów.

Poza tym Comodo Chromodo Private Internet Browser to po prostu przeglądarka internetowa, do złudzenia przypominająca - w końcu nie bez powodu - Google Chrome. Nie znajdziemy tutaj żadnych rewolucyjnych rozwiązań, ani dziwnie rozmieszczonych elementów i każdy użytkownik Chrome lub Chromium bez problemu odnajdzie się także w tej przeglądarce. Program jest raczej interesującą alternatywą dla dwóch wspomnianych rozwiązań, który zainteresować może głównie osoby przykładające większą uwagę do kwestii bezpieczeństwa i prywatności w sieci.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.015 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań16 049
Data aktualizacji7 sie 2017
Rozmiar pliku50.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo Chromodo Private Internet Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)