bECnkxIl
Comodo Dragon Internet Browser ikona

Comodo Dragon Internet Browser91.0.4472.164

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stworzona na bazie Google Chrome przeglądarka internetowa, charakteryzująca się dużą szybkością i stabilnością, a także znacznie większą niż w przypadku produktu z Mountain View dbałością o bezpieczeństwo i ochronę prywatności użytkownika.

bECnkxIn

Comodo Dragon Internet Browser podobnie jak przeglądarka Google'a wykorzystuje silnik renderujący WebKit, oferuje funkcję przeglądania w dynamicznych kartach, gdzie zawieszenie się jednej nie powoduje awarii pozostałych oraz tryb incognito, w którym nie są zapisywane żadne informacje o odwiedzanych przez użytkownika stronach internetowych. Dodatkowo firma Comodo wzbogaciła przeglądarkę o technologię sprawdzania poprawności domen, identyfikacji certyfikatów SSL różnych typów i zabezpieczania przed kradzieżą poufnych danych.

Udostępnij
Comodo Dragon Internet Browser 91.0.4472.164wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.9291 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań162 363
Data aktualizacji18 sie 2021
Rozmiar pliku99.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo Dragon Internet Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECnkxJj