Comodo Dragon Internet Browser ikona

Comodo Dragon Internet Browser106.0.5249.119

WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWComodo Dragon Internet Browser
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stworzona na bazie Google Chrome przeglądarka internetowa, charakteryzująca się dużą szybkością i stabilnością, a także znacznie większą niż w przypadku produktu z Mountain View dbałością o bezpieczeństwo i ochronę prywatności użytkownika.

Comodo Dragon Internet Browser podobnie jak przeglądarka Google'a wykorzystuje silnik renderujący WebKit, oferuje funkcję przeglądania w dynamicznych kartach, gdzie zawieszenie się jednej nie powoduje awarii pozostałych oraz tryb incognito, w którym nie są zapisywane żadne informacje o odwiedzanych przez użytkownika stronach internetowych. Dodatkowo firma Comodo wzbogaciła przeglądarkę o technologię sprawdzania poprawności domen, identyfikacji certyfikatów SSL różnych typów i zabezpieczania przed kradzieżą poufnych danych.

Udostępnij
Comodo Dragon Internet Browser 106.0.5249.119wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.0291 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań163 277
Data aktualizacji29 lis 2022
Rozmiar pliku117.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo Dragon Internet Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (531)