WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWComodo Dragon Internet Browser
Comodo Dragon Internet Browser ikona

Comodo Dragon Internet Browser116.0.5845.141

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stworzona na bazie Google Chrome przeglądarka internetowa, charakteryzująca się dużą szybkością i stabilnością, a także znacznie większą niż w przypadku produktu z Mountain View dbałością o bezpieczeństwo i ochronę prywatności użytkownika.

Comodo Dragon Internet Browser podobnie jak przeglądarka Google'a wykorzystuje silnik renderujący WebKit, oferuje funkcję przeglądania w dynamicznych kartach, gdzie zawieszenie się jednej nie powoduje awarii pozostałych oraz tryb incognito, w którym nie są zapisywane żadne informacje o odwiedzanych przez użytkownika stronach internetowych. Dodatkowo firma Comodo wzbogaciła przeglądarkę o technologię sprawdzania poprawności domen, identyfikacji certyfikatów SSL różnych typów i zabezpieczania przed kradzieżą poufnych danych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.0291 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań163 864
Data aktualizacji12 wrz 2023
Rozmiar pliku124.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo Dragon Internet Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (531)