Comodo Personal Firewall ikona

Comodo Personal Firewall12.2.2.7036

WindowsBezpieczeństwoZapory sieciowe (firewalle)Comodo Personal Firewall
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Comodo Personal Firewall jest darmową (również do zastosowań komercyjnych) zaporą sieciową, zapewniającą kompleksową ochronę przed atakami ze strony wirusów, trojanów, spyware i hakerów.

Program jest częścią pakietu zabezpieczającego Comodo Internet Security. Poza podstawową funkcjonalnością filtrowania ruchu przychodzącego i wychodzącego oferuje także m.in. mechanizm piaskownicy (Sandbox). Pozwala on uruchamiać potencjalnie niebezpieczne oprogramowanie w wirtualnym, całkowicie odizolowanym od systemu operacyjnego środowisku.

Ponadto Comodo Personal Firewall umożliwia również tworzenie reguł dla zaufanych i niebezpiecznych aplikacji oraz ukrywanie obecności komputera w Sieci. Ogromną zaletą programu jest opcja pozwalająca na import/eksport większości ustawień. Z jej pomocą szybko i łatwo przywrócimy konfigurację zapory po przeinstalowaniu systemu itp.

Comodo Personal Firewall posiada przyjazny i spolszczony w dużym stopniu przez społeczność użytkowników interfejs graficzny. Jego obsługa pomimo sporej funkcjonalności nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Udostępnij
Comodo Personal Firewall 12.2.2.7036wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.8264 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań292 071
Data aktualizacji23 kwi 2020
Rozmiar pliku5.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo Personal Firewall ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (9)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (652)