WindowsArchiwumProgramy archiwalneComodo Programs Manager
Comodo Programs Manager ikona

Comodo Programs Manager1.3.2.30

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Comodo Programs Manager to rozbudowane oprogramowanie do zarządzania wszystkimi aplikacjami, sterownikami oraz usługami systemowymi w systemie Windows. Program charakteryzuje się przejrzystym i bardzo wygodnym w obsłudze interfejsem, a także możliwością tworzenia kopii zapasowej podczas odinstalowywania monitorowanej aplikacji.

Po uruchomieniu programu otrzymujemy szczegółowe podsumowanie wszystkich zainstalowanych w systemie aplikacji, sterowników, usług, aktualizacji oraz funkcji systemowych. Ponadto możemy odczytać całkowity rozmiar zajętej przestrzeni na dysku przez aplikacje, a także sprawdzić czy pojawiły się nowe poprawki i aktualizację do systemu operacyjnego.

Jednym z najważniejszym elementów programu jest funkcja umożliwiająca całkowite odinstalowanie lub naprawienie wszystkich aplikacji zainstalowanych na dysku twardym. Oprócz szczegółowej listy z wyświetlonymi aplikacjami, otrzymujemy też opis każdego oprogramowania, w tym również datę instalacji, stronę producenta oraz katalog docelowy w którym został zainstalowany. Program umożliwia też przeglądanie zainstalowanych aktualizacji oraz pozwala na włączanie lub wyłączanie różnych funkcji znajdujących się w systemie Windows.

Comodo Programs Manager został wyposażony w nowoczesne narzędzie do monitorowania poszczególnych aplikacji, które nadzoruje ich pracę i gromadzi niezbędne informacje o zmianach zachodzących w systemie. W jego zasobach znajdziemy też wygodny menadżer do zarządzania sterownikami i usługami systemowymi, za pomocą którego możemy w prosty sposób je odinstalować lub odczytać najważniejsze parametry, takie jak status i typ sterownika oraz ścieżkę dostępu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.832 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 905
Data aktualizacji19 kwi 2012
Rozmiar pliku11.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Comodo Programs Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)