WindowsDomOrganizery osobisteConqu
Conqu ikona

Conqu1.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Conqu to darmowe narzędzie do organizowania zadań w domu lub w firmie.

Główne okno programu Conqu zostało podzielone na dwa mniejsze ekrany. Po lewej stronie umieszczono zakładki kategorii oferowanych przez aplikację (np. oczekujące zadania, archiwum tasków czy wyszukiwarka), dzięki czemu możemy podzielić zadania na mniejsze grupy (m.in. do wykonania dzisiaj i jutro). Natomiast po prawej – w większej części – znajdziemy szczegółowy wykaz zaplanowanych działań.

Dodawanie kolejnych zadań w programie Conqu jest bardzo proste. Wystarczy wpisać dowolną frazę, a następnie kliknąć przycisk "add taks", by pojawiła się ona poniżej. Aplikacja oferuje także dostęp do przejrzystego kalendarza, który z pewnością ułatwi organizację pracy i obowiązków domowych za pomocą tego narzędzia. Możemy także określić priorytet danego zadania, jak również czas rozpoczęcia i zakończenia danego taska.

Conqu nie wymaga śledzenia listy zadań na bieżąco, gdyż wbudowany system powiadomień sprawia, że użytkownik nie przegapi żadnego terminu. W wypadku zmiany planów możemy w dowolnym momencie edytować dany wpis, zmienić datę zakończenia prac nad zadaniem czy też przenieść je do archiwum.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentConqu
Liczba pobrań229
Data aktualizacji31 mar 2016
Rozmiar pliku20.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Conqu ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)