WindowsBiuroPrzeglądarki dokumentówCool PDF Reader

Cool PDF Reader3.2.1.322

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Cool PDF Reader to darmowy czytnik dokumentów w formacie PDF, charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami oraz dużą szybkością działania i prostotą obsługi. Stanowi on ciekawą alternatywę dla w większości przypadków zużywających duże partie zasobów systemowych programów tego typu.

Aplikacja oferuje użytkownikowi podstawową i mocno ograniczoną funkcjonalność, umożliwiającą wygodne przeglądanie i czytanie plików z różnymi rodzajami dokumentów tekstowych zapisanych w popularnym formacie PDF. Do naszej dyspozycji oddano możliwość zoomowania tekstu, obracania stron o zadany kąt oraz prezentowania ich zawartości w postaci pokazu slajdów.

Inną, godną uwagi funkcją Cool PDF Reader jest możliwość eksportu dokumentów PDF do wielu popularnych formatów. Z jego pomocą przekonwertujemy nasze dokumenty do plików TXT, JPG, GIF, PNG, BMP, EPS, WMF, EMF oraz TIF. Program rozpowszechniany jest w postaci przenośnej (portable) nie wymagającej instalacji w systemie operacyjnym.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań18 812
Data aktualizacji24 lut 2018
Rozmiar pliku3.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)