WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychCoolmuster Data Recovery
Coolmuster Data Recovery ikona

Coolmuster Data Recovery2.1.15

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Coolmuster Data Recovery to proste w obsłudze narzędzie do odzyskiwania danych, które zostały utracone przez przypadek, w wyniku awarii sprzętowej, działania wirusa i nie tylko.

Aplikacja oferuje aż cztery tryby pracy: Deleted Recovery, Format Recovery, Raw Recovery i Partition Recovery. Możemy więc spróbować przywrócić usunięte pliki, sformatowane dane lub postarać się o odzyskanie utraconej partycji. Skanowanie wskazanego obszaru następuje automatycznie, a przed rozpoczęciem odzyskiwania danych użytkownik może zapoznać się z podglądem plików i katalogów, jakie można przywrócić.

Warto dodać, że Coolmuster Data Recovery obsługuje ponad 550 formatów plików, które możemy odzyskać. Mowa chociażby o dokumentach, e-mailach, archiwach ZIP, filmach, zdjęciach czy utworach muzycznych. Dzięki opisywanemu narzędziu przywrócimy dane zapisane w formatach: BMP, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIF, DOC, DOCX, HTM, PDF, PPT, PPTX, RAR, XLS, XLSX, ZIP i wielu, wielu innych.

Coolmuster Data Recovery oferuje możliwość przywracania danych nie tylko z HDD, ale także z kart pamięci, dysków flash USB, a nawet odtwarzaczy MP3/MP4 i pozostałych wymiennych urządzeń pamięci masowej. Pośród wspieranych systemów plików znajdziemy: FAT12, FAT 16, FAT32 i NTFS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań955
Data aktualizacji16 sie 2018
Rozmiar pliku9.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Coolmuster Data Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)