WindowsArchiwumProgramy archiwalneCoolNovo
CoolNovo ikona

CoolNovo2.0.9.20

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CoolNovo (dawniej ChromePlus) jest rozszerzoną wersją popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome. W porównaniu do pierwowzoru wzbogacona ona została o szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że przeglądanie stron internetowych staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Podobnie jak protoplasta CoolNovo bazuje na silniku renderującym Webkit i oferuje maksymalną możliwą przestrzeń na wyświetlanie przeglądanych stron internetowych. Podstawowa funkcjonalność programu obejmuje m.in. mechanizm przeglądania na kartach, blokowania wyskakujących okien, przypinania kart, zintegrowaną usługę tłumacza itp. Mocną stroną CoolNovo jest duża szybkość działania, a także niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Wspomniane funkcje to jednak nie wszystko. Przeglądarka wyposażona została w zestaw kilku dodatkowych rozwiązań, których zadaniem jest poprawa komfortu pracy z przeglądarką. Wśród tych najistotniejszych wymienić należy mechanizm Super drag. Dzięki niemu przeciągnięcie i upuszczenie dowolnego linka powoduje otworzenie nowej zakładki, a także identyczna operacja z użyciem dowolnego tekstu sprawi, że przeglądarka wyszuka informacji dotyczących zaznaczonej frazy. Ponadto CoolNovo wyposażony został w funkcję szybkiego zamykania kart (poprzez dwukrotne kliknięcie na wybranej karcie), karty IE, umożliwiające przeglądanie stron działających jedynie pod Internet Explorerem oraz obsługę gestów myszy.

CoolNovo oferuje również możliwość zapisu online spersonalizowanych funkcji programu i korzystania z nich na dowolnym komputerze, na którym zainstalowana jest przeglądarka. Funkcja ta realizowana jest przy użyciu konta Google. Na uwagę zasługuje także rozbudowany mechanizm skrótów klawiszowych, pozwalający przyspieszyć i ułatwić korzystanie z częstych poleceń.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.5122 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań24 734
Data aktualizacji29 sie 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CoolNovo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (201)