CopyClip ikona

CopyClip2.8

MacOSAkcesoriaInne akcesoriaCopyClip
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CopyClip to prosty menedżer historii systemowego schowka. Program monitoruje jego zawartość, dzięki czemu zawsze łatwo można wrócić do wcześniej skopiowanego lub wyciętego tekstu.

Ikona programu widoczna jest na systemowym pasku menu, co sprawia, że zawsze mamy do niego łatwy dostęp. Po kliknięciu wyświetli się historia danych skopiowanych do schowka. Możemy wybrać z listy element lub użyć do tego celu skrótu klawiszowego. Dostępna jest również opcja wyczyszczenia historii.

Program zapamiętuje tylko skopiowany tekst, grafiki są przez niego pomijane. W preferencjach aplikacji możemy ustawić jaka liczba skopiowanych wcześniej elementów ma zostać zachowana w pamięci oraz jak wiele z nich ma się wyświetlać w menu po kliknięciu na ikonkę. Można również ustawić wyjątki, czyli dodać do czarnej listy wybrane aplikacje zainstalowane na naszym Macu, których CopyClip nie będzie monitorował.

CopyClip to przydatne narzędzie do codziennej pracy na komputerze. Dzięki niemu zniknie obawa, że przez nieuwagę nadpiszemy ważne dane zawarte w systemowym schowku, ponieważ zawsze łatwo będziemy mogli do nich wrócić. Program dostępny jest bezpłatnie w pełnej wersji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFIPLAB
Liczba pobrań62
Data aktualizacji23 gru 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
CopyClip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)