CopyQ ikona

CopyQ6.3.1

WindowsAkcesoriaInne akcesoriaCopyQ
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CopyQ to darmowe i bardzo proste narzędzie usprawniające pracę z schowkiem systemowym. Daje ono możliwość przeglądania, zarządzania i edytowania wszystkich skopiowanych w systemie danych.

Aplikacja stanowi świetną alternatywę dla mechanizmu obsługi schowka systemowego w Windowsie. W odróżnieniu do niego daje dostęp nie tylko do ostatniego, ale również wcześniejszych komponentów (tekstu, grafiki, dowolnych plików) umieszczonych w schowku np. poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy Ctrl + C. Co więcej możliwe jest nie tyle monitorowanie, co również usuwanie, edytowanie, dodawanie do obiektów w schowku notatek lub wykonywanie określonych operacji (np. uruchomianie dowolnej aplikacji ze zdefiniowanymi parametrami).

CopyQ po uruchomieniu dostępne jest z poziomu zasobnika systemowego (tzw. tray'a) w postaci ikonki. Klikając na nią mamy możliwość podglądnięcia historii schowka systemowego, jego aktualnej zawartości lub wywołania okna programu. Warto wspomnieć również o wbudowanej wyszukiwarce, usprawniającej wyszukiwanie konkretnych danych w przypadku kiedy program działa w systemie od dłuższego czasu i przechowuje duże ilości danych.

Udostępnij
CopyQ 6.3.1wersja stabilna (32-bit)
CopyQwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentLukas Holecek
Liczba pobrań2 394
Data aktualizacji26 wrz 2022
Rozmiar pliku14.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CopyQ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)