WindowsAkcesoriaInne akcesoriaCopyQ
CopyQ ikona

CopyQ8.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CopyQ to darmowe i bardzo proste narzędzie usprawniające pracę z schowkiem systemowym. Daje ono możliwość przeglądania, zarządzania i edytowania wszystkich skopiowanych w systemie danych.

Aplikacja stanowi świetną alternatywę dla mechanizmu obsługi schowka systemowego w Windowsie. W odróżnieniu do niego daje dostęp nie tylko do ostatniego, ale również wcześniejszych komponentów (tekstu, grafiki, dowolnych plików) umieszczonych w schowku np. poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy Ctrl + C. Co więcej możliwe jest nie tyle monitorowanie, co również usuwanie, edytowanie, dodawanie do obiektów w schowku notatek lub wykonywanie określonych operacji (np. uruchomianie dowolnej aplikacji ze zdefiniowanymi parametrami).

CopyQ po uruchomieniu dostępne jest z poziomu zasobnika systemowego (tzw. tray'a) w postaci ikonki. Klikając na nią mamy możliwość podglądnięcia historii schowka systemowego, jego aktualnej zawartości lub wywołania okna programu. Warto wspomnieć również o wbudowanej wyszukiwarce, usprawniającej wyszukiwanie konkretnych danych w przypadku kiedy program działa w systemie od dłuższego czasu i przechowuje duże ilości danych.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentLukas Holecek
Liczba pobrań2 714
Data aktualizacji14 mar 2024
Rozmiar pliku17.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CopyQ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)