WindowsInternet i komunikacjaKlienty FTPCore FTP LE

Core FTP LE2.2.1960

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Core FTP LE to darmowa edycja popularnego klienta FTP, który na tle konkurencji charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, a także szybkością działania.

Program wspiera wszystkie najważniejsze protokoły (SFTP, SSH, SSL, TSL, IDN), a jego obsługa jest prosta i intuicyjna, nawet pomimo braku polskiej wersji językowej. Interfejs przypomina rozwiązania stosowane w innych produktach tego typu, dlatego raczej nikt, kto miał styczność z innymi, popularnymi klientami FTP nie powinien mieć problemu w odnalezieniu się w Core FTP LE. Aplikacja pozwala na operacje kopiowania i wysyłania plików (również za pomocą metody "przeciągnij u upuść"), transfery pomiędzy serwerami, wznawianie transferu, a zaawansowani użytkownicy docenią możliwość pracy za pośrednictwem wiersza poleceń.

Dzięki integracji z przeglądarką oraz wbudowanej obsłudze archiwów ZIP, Core FTP LE pozwala na kompresowanie, dekompresowanie i ochronę hasłem nowo tworzonych archiwów. Ponadto możliwy jest również podgląd i edycja plików bezpośrednio w oknie programu i zapisanie zmian bezpośrednio na serwerze. Aplikacja pozwala również na szyfrowanie danych oraz planowanie transferów wraz z wysyłaniem powiadomień e-mail.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCoreFTP
Liczba pobrań5 275
Data aktualizacji29 wrz 2020
Rozmiar pliku4.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)