WindowsArchiwumProgramy archiwalneCoreConfigurator

CoreConfigurator1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

CoreConfigurator to rewelacyjne narzędzie przeznaczone dla administratorów pozbawionej interfejsu graficznego wersji Core systemu Windows Server 2008 - zwłaszcza dla tych, którzy nie radzą sobie ze wstępną konfiguracją lub po prostu woleliby wykonać ją "klikając", a nie wpisując długie polecenia.

Aplikacja po skopiowaniu na serwer Core (nie wymaga instalacji) uruchamia się w oknie i poprzez GUI umożliwia administratorom wykonanie takich czynności jak aktywacja, zmiana rozdzielczości, ustawienie Pulpitu zdanego, zarządzanie kontami lokalnymi, firewallem, interfejsami sieciowymi, zmiana nazwy i członkostwa komputera, konfiguracja WinRM czy wreszcie instalacja ról i funkcji serwera.

Uwaga!

  • Z powodu sporu z pracodawcą Teverovsky zdecydował o zaniechaniu dalszych prac nad narzędziem. Oznacza to, że nie będzie ono już rozwijane i nie można go pobrać z oficjalnej strony projektu.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań820
Data aktualizacji20 lip 2010
Rozmiar pliku1.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)