WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFCorel PDF Fusion

Corel PDF Fusion1.14

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Corel PDF Fusion to rozbudowany pakiet do zarządzania plikami PDF, łączący w sobie narzędzia do ich przeglądania, tworzenia, konwertowania i edycji.

Program podobnie jak większość aplikacji tego typu instaluje w systemie tzw. wirtualną drukarkę. To za jej pośrednictwem odbywa się proces tworzenia plików PDF otworzonych i zapisywanych do tego formatu w Corel PDF Fusion, a także kreowanych poprzez wydruk w dowolnym innym programie - np. edytorze tekstowym, przeglądarce grafiki, przeglądarce internetowej itp. Narzędzie wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść" znacznie usprawniającą pracę z wieloma plikami. Dodatkową zaletą jest mechanizm kart, za sprawą którego użytkownik może otwierać w programie nawet kilkanaście dokumentów.

Corel PDF Fusion wspiera ponad 100 najpopularniejszych formatów plików, pozwalając na pracę z wszelakiego rodzaju grafiką, plikami tekstowymi, a także dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami itd., stworzonymi przy pomocy aplikacji wchodzących w skład pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Project, Visio), programów graficznych Adobe Illustrator lub Photoshop i wielu innych.

Kolejne funkcje wchodzące w skład pakietu umożliwiają łatwą edycję dokumentów. Z ich pomocą możliwe jest m.in. dodawanie, edytowanie i usuwanie tekstu, dodawanie komentarzy, zakładek i nowych stron, nanoszenie znaków wodnych, wstawianie aktywnych hiperłączy, a także wykonywanie takich prostych operacji jak zakreślanie, podkreślanie, przekreślanie itp. Co istotne, Corel PDF Fusion pozwala na tworzenie dokumentów nie tylko w formacie PDF, ale również DOC i XPS.

Na chwilę obecną pakiet dostępny jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 516
Data aktualizacji17 wrz 2014
Rozmiar pliku161.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)