bETYpbSd
Corel VideoStudio Pro ikona

Corel VideoStudio ProX10 20.1.0.14 SP1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Corel VideoStudio Pro to program do montażu i obróbki wideo, z możliwością nagrywania pulpitu, pracy z materiałami 360°, dodawania efektów specjalnych i synchronizowania materiałów z kilku kamer.

bETYpbSf

Corel VideoStudio ma bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy zarówno użytkowników początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Corel VideoStudio Pro oferuje szereg użytecznych materiałów, wśród których znaleźć można profesjonalnie opracowane szablony RevoStock, efekty wideo o studyjnej jakości, wiele płynnych przejść, przykładowe ścieżki śledzenia i utwory do wykorzystania w ścieżce dźwiękowej. Ponadto dzięki przyspieszeniu sprzętowemu kart graficznych i dobrej obsłudze procesorów wielordzeniowych oprogramowanie pozwala na znacznie szybszą niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań edycję i renderowanie tworzonych materiałów.

Aplikacja oferuje funkcje przechwytywania ekranu — przygotowywania samouczków, nagrywania pokazów slajdów, a nawet opracowywania demonstracji gier. Zwłaszcza w kontekście materiałów edukacyjnych przyda się wprowadzona w tej wersji programu obsługa HTML5, co pozwala dodać do filmów elementy interaktywne, łącza internetowe, czy choćby zwykłe napisy. Całość uzupełnia możliwość importu wielowarstwowych grafik przygotowanych w PaintShop Pro, które można umieszczać na osobnych ścieżkach, przeznaczonych na multimedia, grafikę lub napisy. Ścieżki w tej wersji programu można ukrywać podczas edycji i zapisywania materiału.

W skład programu wchodzi również narzędzie DVD Movie Factory Pro służące do tworzenia oraz nagrywania nośników DVD i Blu-Ray.

Udostępnij
Kup program
Corel VideoStudio Pro X10 20.1.0.14 SP1wersja stabilna (32/64-bit)
Corel VideoStudio Prouaktualnienie SP1
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.017 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań104 317
Data aktualizacji4 maj 2017
Rozmiar pliku10.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Corel VideoStudio Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETYpbSp
Komentarze (149)
bETYpbTb