CorelDRAW Graphic Suite X5 - potrójna licencja dla małych firm

CorelDRAW Graphic Suite X5 - potrójna licencja dla małych firm

11.11.2010 14:41

Firma Corel Corporation wprowadziła dziś na rynek przeznaczoną dla małych firm edycję swojego flagowego produktu CorelDRAW Graphic Suite X5. Wersję Small Business Edition pakietu można kupić za około 3100 złotych netto i zainstalować na maksymalnie trzech komputerach.

Nowa edycja Small Business Edition przeznaczona jest dla małych oraz rozpoczynających działalność firm i zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia profesjonalnej grafiki. Znajdziemy tu programy CorelDRAW X5, Corel PHOTO-PAINT X5, Corel PowerTRACE X5, Corel CAPTURE X5, Corel CONNECT, PhotoZoom Pro 2 i SWiSH miniMax. Ponadto do pakietu dołączono ponad 2 tysiące szablonów, 10 tysięcy obrazków clipart, 2 tysiące szablonów pojazdów, tysiąc zdjęć i tysiąc czcionek OpenType, w tym 75 czcionek Windows Glyph List 4 (WGL4) i 10 czcionek grawerskich. Ponadto do programu dołączono podręcznik wprowadzający oraz dwie godziny materiałów szkoleniowych wideo.

CorelDRAW Graphics Suite X5 Small Business Edition jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Pakiet przygotowano w 10 językach, w tym po polsku. Jego sugerowana cena detaliczna to 799 euro netto, czyli około 3100 złotych. Sam CorelDRAW Graphics Suite X5 wydany został już jakiś czas temu - polskie wersje zadebiutowały w kwietniu. Od tamtej pory wersja testowa pakietu dostępna jest do pobrania w naszym serwise w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Pakiety graficzne. Oprócz wydanej dzisiaj edycji dla małych firm warto też zwrócić uwagę na edycję dla użytkowników domowych i studentów dostępną w Polsce od września.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)