WindowsArchiwumProgramy archiwalneCorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics SuiteX3 Special Edition PL

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Specjalna edycja rewelacyjnego pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X3. Pakiet ten zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji. Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X3 (do edycji grafiki wektorowej) oraz Photo-Paint X3 (do edycji grafiki rastrowej). Trzynasta odsłona pakietu wprowadza bardzo dużo zmian - wśród nich znajdują się zarówno usprawnienia samych aplikacji pakietu np. system kontekstowych podpowiedzi i nowe narzędzia do rysowania (Star, Complex Star, Smart Fill) w CorelDRAW ale także całkiem nowe narzędzia np. Corel PowerTRACE - do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe.

Nowości i zmiany w pakiecie

Corel PowerTRACE - nowe narzędzie do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe z uwzględnieniem kontroli konwersji kolorów. PHOTO-PAINT Image Adjustment Lab pozwala na łatwe i precyzyjne dostosowywanie kolorów, ich tonacji oraz zapisywanie tych ustawień do łatwego porównywania z oryginalnymi parametrami po dokonanych zmianach. Hints docker dostarczający dynamiczne, zależne od kontekstu podpowiedzi i ułatwienia. Nowe narzędzia do rysowania: Star, Complex Star, Smart Fill i narzędzia Crop. Interactive Fit Text to Path jest narzędziem pozwalającym na interaktywne dopasowywanie tekstu do ścieżki za pomocą prostego zaznaczenia tekstu i przesuwania kursora wzdłuż ścieżki w kierunku nowej pozycji. PHOTO-PAINT Cutout Lab jest nową funkcją, zbudowaną na podstawie narzędzia KnockOut. CutOut służy do kontroli procesu wycinania z usprawnioną dokładnością, z zaznaczonego obszaru obrazka. Ulepszona praca z tekstem za pomocą nowego dokowanego interfejsu właściwości kroju czcionki. Nowa funkcja podglądu wydruku - Preview overprints, dzięki której użytkownik jest w stanie obejrzeć symulacje wyglądu obszarów, w których występują nachodzące na siebie obiekty, wygląd bitmap wysokiej rozdzielczości, wygładzanych grafik wektorowych itp. Wraz z pakietem dostarczany jest nowy zbiór 10000 profesjonalnych clipartów, 1000 czcionek, tyle samo zdjęć i 100 gotowych kompozycji. Dodana obsługa dokumentów PDF zabezpieczonych hasłem, umożliwia użytkownikom ustawianie opcji zabezpieczeń edycji i reprodukcji. Nowy efekt Bevel pozwala na znacznie wydajniejsze nakładanie tego efektu na obiekty.

Wymagania sprzętowe

256 MB RAM, 200 MB wolnego miejsca na twardym dysku Procesor Pentium III 600MHz Rozdzielczość ekranowa przynajmniej 1024 × 768 punktów

Uwaga!

Specjalna edycja dostępna jest w dużo niższej cenie, daje prawo do użytku komercyjnego, nie zawiera jednak drukowanej dokumentacji oraz dodatków (cliparty, dodatkowe czcionki itp.).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań655 649
Data aktualizacji23 gru 2007
Rozmiar pliku276.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (136)