CoreOrganizer ikona

CoreOrganizer1.2.0.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CoreOrganizer to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest wspomaganie pracy osób, realizujących na rzecz innych podmiotów określone projekty. Z powodzeniem wykorzystywana ona może być jako narzędzie wspomagające pracę programistów, webmasterów, grafików itp.

Program w znaczącym stopniu ułatwia realizację poszczególnych projektów oraz wchodzących w jego skład zadań. Pomaga on w dokładnym rozplanowaniu wszystkich powierzonych nam projektów, przestrzeganiu ustalonych np. z klientem terminów, a także umożliwia tworzenie bazy z danymi teleadresowymi kontrahentów, usprawniając tym samym kontakt z nimi. Z poziomu aplikacji możemy również pisać i gromadzić wszelakiego rodzaju notatki, zawierające załączniki z przydatnymi podczas pracy dokumentami, grafiką itp.

CoreOrganizer pozwala na obsługę dowolnej ilości projektów na rzecz różnych osób i definiować dla każdego z nich (poza podstawowymi danymi) parametry takie jak wartość projektu, postęp pracy czy liczbę uczestników. Komunikacja z klientem realizowana może być za pośrednictwem wbudowanego w aplikacji narzędzia lub bezpośrednio z poziomu strony WWW, skąd śledzić może postępy, a także wysyłać ewentualne uwagi i informacje. Możliwa jest także wymiana plików pomiędzy współpracownikami.

Z poziomu programu możemy zlecać wykonanie wybranych zadań podwykonawcom korzystającym z CoreOrganizera. Dzięki temu u osób tych tworzone są odrębne projekty, które powiązane są z danym zadaniem. Kiedy nasi podwykonawcy będą je realizować nam uaktualniać się będzie status realizacji całego projektu. Będziemy także informowani o różnych ważnych zdarzeniach, np. wiadomościach od podwykonawcy.

Udostępnij
CoreOrganizer 1.2.0.11wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.77 ocen
ProducentBinSoft
Liczba pobrań1 382
Data aktualizacji9 sie 2012
Rozmiar pliku12.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CoreOrganizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)