WindowsFirmaZarządzanie produkcjąCoreOrganizer
CoreOrganizer ikona

CoreOrganizer1.2.0.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CoreOrganizer to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest wspomaganie pracy osób, realizujących na rzecz innych podmiotów określone projekty. Z powodzeniem wykorzystywana ona może być jako narzędzie wspomagające pracę programistów, webmasterów, grafików itp.

Program w znaczącym stopniu ułatwia realizację poszczególnych projektów oraz wchodzących w jego skład zadań. Pomaga on w dokładnym rozplanowaniu wszystkich powierzonych nam projektów, przestrzeganiu ustalonych np. z klientem terminów, a także umożliwia tworzenie bazy z danymi teleadresowymi kontrahentów, usprawniając tym samym kontakt z nimi. Z poziomu aplikacji możemy również pisać i gromadzić wszelakiego rodzaju notatki, zawierające załączniki z przydatnymi podczas pracy dokumentami, grafiką itp.

CoreOrganizer pozwala na obsługę dowolnej ilości projektów na rzecz różnych osób i definiować dla każdego z nich (poza podstawowymi danymi) parametry takie jak wartość projektu, postęp pracy czy liczbę uczestników. Komunikacja z klientem realizowana może być za pośrednictwem wbudowanego w aplikacji narzędzia lub bezpośrednio z poziomu strony WWW, skąd śledzić może postępy, a także wysyłać ewentualne uwagi i informacje. Możliwa jest także wymiana plików pomiędzy współpracownikami.

Z poziomu programu możemy zlecać wykonanie wybranych zadań podwykonawcom korzystającym z CoreOrganizera. Dzięki temu u osób tych tworzone są odrębne projekty, które powiązane są z danym zadaniem. Kiedy nasi podwykonawcy będą je realizować nam uaktualniać się będzie status realizacji całego projektu. Będziemy także informowani o różnych ważnych zdarzeniach, np. wiadomościach od podwykonawcy.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.77 ocen
Twoja ocena
ProducentBinSoft
Liczba pobrań1 403
Data aktualizacji9 sie 2012
Rozmiar pliku12.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CoreOrganizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)