bDZtSnXF
Corpus ikona

Corpus4.3.2.2916

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie

Tri D Corpus to program CAD do projektowania mebli, który pozwala zaprojektować aranżację przestrzeni, wybrać materiały oraz przygotować plan, listę potrzebnych elementów i wycenić projekt.

Corpus został napisany przez producenta mebli dla innych producentów mebli. W programie przygotujemy nie tylko elegancką wizualizację, wraz z projektem oświetlenia, ale przede wszystkim plany potrzebne do produkcji, bo to one są najważniejsze dla wydawcy programu. Tri D Corpus pozwala na projektowanie parametryczne, jest elastyczny, można go rozszerzać bibliotekami gotowych modeli i łatwo można się nauczyć jego obsługi. Można też przystąpić do projektowania mebli od podstaw i wykorzystać do tego różne techniki.

bDZtSnXH

Projektowanie mebli w Corpusie jest bardzo łatwe, a ponadto program znacznie przyspiesza produkcję. Gotowy projekt można wyrenderować z pomocą silnika POV-Ray i zaprezentować klientowi wraz z ofertą.

Z drugiej strony można szybko wygenerować listę materiałów potrzebnych do produkcji, zoptymalizować cięcie, przygotować rysunki z instrukcjami złożenia mebli, rysunki techniczne, a nawet pliki dla maszyn CNC. W ten sposób program doskonale optymalizuje koszty pracy zakładów produkujących meble, zarówno seryjnie, jak i na zamówienie.

Uwaga!

Wersję demonstracyjną programu Corpus można otrzymać po krótkiej prezentacji online, którą poprowadzi polski dystrybutor – firma LignumSoft.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentTri D Corpus
Liczba pobrań2 937
Data aktualizacji31 paź 2016
Rozmiar pliku92.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Corpus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZtSnYm
bDZtSnYD