bDXLhDph

CORSAIR iCUE3.37.140

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

CORSAIR iCUE to oprogramowanie skierowane do właścicieli produktów firmy CORSAIR.

bDXLhDpj

Dzięki opisywanej aplikacji będziemy mieli dostęp do opcji konfiguracyjnych rozmaitych podzespołów i urządzeń peryferyjnych firmy CORSAIR z poziomu jednego narzędzia. Mowa w tym przypadku głównie o klawiaturach, myszkach i słuchawkach wspomnianego producenta, w którego ofercie znajdziemy także podkładki, zasilacze, wentylatory, pamięci RAM i nie tylko.

CORSAIR iCUE pozwala na synchronizowanie oświetlenia LED RGB we wszystkich kompatybilnych urządzeniach zaledwie jednym kliknięciem. Za pomocą narzędzia możemy także monitorować temperaturę i napięcie posiadanych układów, a nawet modyfikować ustawienia wentylatora. Istnieje również funkcja optymalizowania chłodzenia systemowego pod kątem cichej pracy lub maksymalnej wydajności.

Warto dodać, że CORSAIR iCUE umożliwia stworzenie wielu profili, co z kolei sprawia, że możemy przygotować kilka osobnych konfiguracji i aktywować je w zależności od naszych potrzeb (np. po zmianie komputera).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CORSAIR iCUE 3.37.140wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentCorsair
Liczba pobrań1 482
Data aktualizacji19 sty 2021
Rozmiar pliku453.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXLhDpO
bDXLhDqf