WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaCorsair Link
Corsair Link ikona

Corsair Link4.9.9.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Corsair Link to przydatne narzędzie, którego zadaniem jest monitorowanie parametrów pracy bazowych podzespołów komputera. Z jego poziomu dotrzemy do informacji o procesorze, pamięci RAM czy układzie graficznym.

Olbrzymią zaletą programu jest dopracowany i przejrzysty interfejs graficzny, a także prostota obsługi. Corsair Link w przystępny sposób prezentuje dane m.in. o stopniu użycia procesora, temperaturze poszczególnych rdzeni, częstotliwości pracy pamięci RAM czy też temperaturze karty graficznej (zarówno wbudowanej na płycie głównej, jak również dedykowanej) oraz dysku twardego.

Co istotne, aplikacja potrafi alarmować użytkownika w momencie osiągnięcia przez którykolwiek z komponentów wartości krytycznych. Nie zabrakło również opcji zarządzania pracą wentylatorów oraz zapisywania w plikach logów poszczególnych informacji nt. działania wymienionych wcześniej podzespołów komputera.

Poza wspomnianymi powyżej funkcjami programu wspomnieć należy o możliwościach jakie daje on posiadaczom zaawansowanych zasilaczy firmy Corsair. Mowa o opcji śledzenia obciążenia zasilacza oraz wytwarzanego przez niego napięcia.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCorsair
Liczba pobrań4 264
Data aktualizacji25 kwi 2019
Rozmiar pliku41.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Corsair Link ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)