Coś dla najmłodszych na T-Mobile Warsaw Games Week, strefa Junior zaprasza #WGW

Coś dla najmłodszych na T‑Mobile Warsaw Games Week, strefa Junior zaprasza #WGW

Coś dla najmłodszych na T-Mobile Warsaw Games Week, strefa Junior zaprasza #WGW
Krzysztof Fiedor
14.10.2016 18:13

Kolejna spora przestrzeń na WGW została zarezerwowana dla najmłodszych. Tak jak w ubiegłym roku, organizacji atrakcji dla maluchów podjęła się Cenega. Tym razem mamy zdecydowanie większy obszar, na którym prezentowane są nie tylko gry, ale też klocki LEGO i zestawy do programowania LEGO Mindstorms. Znalazło się też miejsce na prezentację druku 3D.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Strefa dla najmłodszych to przede wszystkim gry z charakterystycznym ludzikiem. Na wydzielonym obszarze Lego Video Games można zagrać praktycznie we wszystkie tytuły, które znajdują się w sprzedaży. Silną reprezentację ma uniwersum Gwiezdnych Wojen z najnowszą odsłoną Przebudzenie Mocy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Największą niespodzianką jest możliwość zagrania w LEGO Worlds, który dotychczas był dostępny dla wybranych w trybie „wczesnego dostępu”. Premiera tytułu zapowiedziana jest na 2017 rok. To bezpośrednia konkurencja dla Minecrafta, który od lat praktycznie nie ma konkurencji. Gra w świecie LEGO prezentuje się znakomicie i już zdobywa serca młodych fanów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oczywiście nie zabrakło postaci zbudowanych z klocków LEGO, z którymi nasze maluchy mogą sobie zrobić pamiątkową fotkę. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby dzieciaki usiadły na chwilę i złożyły z klocków swoje własne, wymyślne konstrukcje.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Bardzo udanym pomysłem, moim zdaniem jest pokaz możliwości druku 3D. MonkeyFab prezentuje drukarkę PRIME 3D, na której możemy wydrukować drobne elementy i pokazać dzieciom odrobinę magii. Jeśli wybieracie się z młodszymi pociechami to strefa Junior jest obowiązkowym przystankiem na WGW.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)