AndroidEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweCoursera
Coursera ikona

Coursera5.7.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Coursera na urządzenia z Androidem to mobilna wersja serwisu internetowego o tej samej nazwie, będącego jedną z największych na świecie baz z kursami edukacyjnymi dostępnymi przez internet.

W aplikacji znajdziemy blisko 2 tys. kursów przygotowanych przez najlepsze uczelnie świata, m.in. Stanford, Princeton oraz Yale z USA. Ich tematyka jest bardzo różnorodna i dotyczy m.in. programowania komputerowego, nauk społecznych, tematyki zdrowotnej i wielu, wielu innych. Większość kursów jest prowadzona w języku angielskim, a żeby wziąć udział w wybranych zajęciach, należy założyć konto w Courserze (za pomocą adresu e-mail lub przy użyciu konta na Facebooku) i zobowiązać się do przestrzegania zasad honorowych, czyli m.in. do samodzielnego rozwiązywania zadań i nieprzeszkadzania innym uczestnikom kursu.

Aplikacja Coursera jest prosta w obsłudze i minimalistyczna pod względem graficznym. Znajdziemy w niej zarówno kursy bezpłatne, jak i takie, która są drogie i kosztują nawet kilkaset dolarów. Możemy też liczyć na otrzymanie certyfikatu potwierdzającego odbycie nauki w danym zakresie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCoursera
Liczba pobrań108
Data aktualizacji9 lip 2024
System operacyjnyAndroid 9 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Coursera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)