bEUENxOt
CovePDF ikona

CovePDF2.0.0.747 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CovePDF to znajdująca się w fazie rozwoju, ale godna polecenia przeglądarka dokumentów PDF, która charakteryzuje się szybkością działania oraz dopracowanym, miłym dla oka interfejsem graficznym.

bEUENxOv

Aplikacja pozwala wygodnie czytać, drukować, recenzować oraz edytować pliki zapisane w popularnym formacie PDF. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje komentowania treści, dodawania załączników, dymków z komentarzami, pól tekstowych, podkreślania i zakreślania wybranego tekstu, a także edycji tekstu i dodawania obrazów. CovePDF daje możliwość otworzenia i pracy z wieloma dokumentami jednocześnie (na kartach), zabezpieczania dostępu do nich, porównywania treści dwóch plików PDF oraz współpracy z wieloma użytkownikami w czasie rzeczywistym.

CovePDF stworzony został na bazie platformy Electron, nie wymaga instalacji i dostępny jest bezpłatnie dla systemów Windows oraz Mac OS.

Udostępnij
CovePDF 2.0.0.747 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentI-Produkts
Liczba pobrań345
Data aktualizacji12 mar 2018
Rozmiar pliku79.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CovePDF ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUENxOF
Komentarze (0)
bEUENxPr