WindowsBiuroPrzeglądarki dokumentówCovePDF
CovePDF ikona

CovePDF2.0.0.747 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CovePDF to znajdująca się w fazie rozwoju, ale godna polecenia przeglądarka dokumentów PDF, która charakteryzuje się szybkością działania oraz dopracowanym, miłym dla oka interfejsem graficznym.

Aplikacja pozwala wygodnie czytać, drukować, recenzować oraz edytować pliki zapisane w popularnym formacie PDF. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcje komentowania treści, dodawania załączników, dymków z komentarzami, pól tekstowych, podkreślania i zakreślania wybranego tekstu, a także edycji tekstu i dodawania obrazów. CovePDF daje możliwość otworzenia i pracy z wieloma dokumentami jednocześnie (na kartach), zabezpieczania dostępu do nich, porównywania treści dwóch plików PDF oraz współpracy z wieloma użytkownikami w czasie rzeczywistym.

CovePDF stworzony został na bazie platformy Electron, nie wymaga instalacji i dostępny jest bezpłatnie dla systemów Windows oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentI-Produkts
Liczba pobrań547
Data aktualizacji12 mar 2018
Rozmiar pliku79.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CovePDF ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)