MacOSAkcesoriaInne akcesoriaCOVID-19

COVID-19

  • Slider item

COVID-19 to udostępniona w formie aplikacji webowej platforma informacyjna o zakażeniach koronawirusem (symbol 2019-nCoV) w Polsce i na Świecie.

Platforma COVID-19 opracowana przez firmę esri dostarcza na bieżąco wiele danych dotyczących potwierdzonych przypadków zakażeń wspomnianym wirusem na terenie Polski. Warto zaznaczyć, że dostępne są także informacje z innych krajów jednak nie są one tak szczegółowe.

Interfejs aplikacji COVID-19 składa się z kilku boksów, w których znajdziemy odpowiednio informacje o potwierdzonych zakażeniach na terenie Polski i przypadkach śmiertelnych (również na całym świecie), przypadki infekcji z podziałem na kraje, dane z podziałem na województwa oraz dane szpitalnych oddziałów zakaźnych na terenie naszego kraju. Na uwagę zasługuje graficzna reprezentacja podstawowych danych przy użyciu map oraz wykresu.

Warto zaznaczyć, że dane dostarczane przez platformę COVID-19 są rzetelne. Jako źródło wykorzystywane są informacje dostarczane przez Ministerstwo Zdrowia czy GUS.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentesri Polska
Liczba pobrań60
Data aktualizacji16 mar 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)