COVID-19 Monitor ikona

COVID-19 Monitor4.8

WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituCOVID-19 Monitor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

COVID-19 Monitor to niewielki gadżet na pulpit systemów Windows Vista / 7 / 8 / 10, który dostarcza podstawowych informacji o zakażeniach koronawirusem na świecie i w poszczególnych krajach.

W głównym okienku wyświetlane są sumaryczne informacje o liczbie zakażonych, zmarłych z powodu koronawirusa oraz wyzdrowiałych. Dane te dotyczną całego świata i w opcjach konfiguracyjnych możemy w tym miejscu umieścić dane z USA (niestety brak Polski). Z kolei informacje o poszczególnych krajach znajdziemy po kliknięciu przycisku 'View by country'.

Użytkownicy systemu Windows 8 i 10 chcący skorzystać z gadżetu muszą uprzednio zainstalować narzędzie Windows Desktop Gadgets, które wprowadza w tych środowiskach obsługę gadżetów.

Udostępnij
COVID-19 Monitor 4.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.02 oceny
Twoja ocena
ProducentIgogo
Liczba pobrań349
Data aktualizacji28 mar 2020
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
COVID-19 Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)