bEhYisdN
CP1 ikona

CP13.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CP1 to niewielki program, który pozwoli grafikom i webmasterom łatwiej zarządzać kolorami. Aplikacja jest paletą barw, wyświetlającą zapis szesnastkowy (HEX) oraz RGB dowolnej barwy pobranej wcześniej zakraplaczem. Ma również wbudowaną pamięć ostatnich działań, dzięki czemu możliwe jest bardzo szybkie stworzenie palety kolorów, które występują na konkretnej grafice, pobierając zakraplaczem wybrane fragmenty kolejno po sobie, a potem sprawdzając wszystkie w palecie, która została utworzona.

bEhYisdP

Kiedy pobierzemy wybraną barwę, wyświetla się ona w pierwszym okienku na liście. Pozostałe elementy wypełniane są innymi odcieniami tego samego koloru, aby zaproponować ciekawe możliwości rozwinięcia projektu pod kątem wykorzystania tej samej barwy, ale w innym odcieniu na stronie czy blogu.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem okazuje się wbudowana możliwość eksportu stworzonej palety do pliku tekstowego TXT lub zgodnie z formatem JSON. Znacznie ułatwi to pracę programistom, którzy nie będą musieli tracić przesadnie dużo czasu na ręczne przepisywanie symboli kolorów do kodu tworzonej aplikacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
CP1 3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań256
Data aktualizacji2 gru 2016
Rozmiar pliku2.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CP1 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhYiseu
bEhYiseL