WindowsNarzędziaInne narzędziaCPUBalance Pro
CPUBalance Pro ikona

CPUBalance Pro1.2.1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CPUBalance to narzędzie służące do optymalizacji działania procesora. Dzięki niemu możemy zwiększyć wydajność komputera w codziennej pracy.

Opisywany program wykorzystuje autorskie rozwiązane zwane ProBalance, które zajmuje się analizowaniem uruchomionych procesów w taki sposób, by wykorzystywały one CPU tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Oznacza to, że CPUBalance potrafi zwolnić moc obliczeniową naszego procesora, kiedy ten znajduje się pod obciążeniem (np. w trakcie edytowania filmów).

ProBalance to testowana od 2002 roku technologia, która sprawia, że po uruchomieniu CPUBalance system operacyjny Windows jest znacznie bardziej responsywny niż w standardowych warunkach. Jest to szczególnie odczuwalne w sytuacjach, kiedy pracujemy na komputerze dokonując skomplikowanych obliczeń czy też innych działań, które wykorzystują całą moc procesora.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań378
Data aktualizacji15 kwi 2022
Rozmiar pliku1.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CPUBalance Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)