CPUBalance Pro ikona

CPUBalance Pro1.2.1.4

WindowsNarzędziaInne narzędziaCPUBalance Pro
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CPUBalance to narzędzie służące do optymalizacji działania procesora. Dzięki niemu możemy zwiększyć wydajność komputera w codziennej pracy.

Opisywany program wykorzystuje autorskie rozwiązane zwane ProBalance, które zajmuje się analizowaniem uruchomionych procesów w taki sposób, by wykorzystywały one CPU tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Oznacza to, że CPUBalance potrafi zwolnić moc obliczeniową naszego procesora, kiedy ten znajduje się pod obciążeniem (np. w trakcie edytowania filmów).

ProBalance to testowana od 2002 roku technologia, która sprawia, że po uruchomieniu CPUBalance system operacyjny Windows jest znacznie bardziej responsywny niż w standardowych warunkach. Jest to szczególnie odczuwalne w sytuacjach, kiedy pracujemy na komputerze dokonując skomplikowanych obliczeń czy też innych działań, które wykorzystują całą moc procesora.

Udostępnij
CPUBalance Pro 1.2.1.4wersja stabilna (32-bit)
CPUBalance Pro 1.2.1.4wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań367
Data aktualizacji15 kwi 2022
Rozmiar pliku1.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
CPUBalance Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)