WindowsNarzędziaSynchronizacja danychCreate Synchronicity
Create Synchronicity ikona

Create Synchronicity6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Create Synchronicity to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja do synchronizowania plików oraz sporządzania kopii zapasowej danych użytkownika.

Po uruchomieniu Create Synchronicity należy utworzyć profil użytkownika, a następnie zdefiniować podstawowe ustawienia. Mowa o wyborze ścieżki źródłowej oraz ścieżki docelowej i sposobie synchronizacji plików (lustrzana, przyrostowa lub dwustronna przyrostowa). Z poziomu interfejsu możliwe jest także dołączenie lub wykluczenie określonych plików.

Create Synchronicity pozwala na "ręczne" wykonywanie operacji lub zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem (np. raz w tygodniu o wyznaczonej porze). Po przeprowadzeniu synchronizacji plików istnieje opcja zapoznania się z dziennikiem zdarzeń.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań419
Data aktualizacji25 sie 2017
Rozmiar pliku0.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Create Synchronicity ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)