WindowsGryAkcja i strzelankiCritical Damage

Critical Damage

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Critical Damage to wciągająca kosmiczna strzelanina 3D przedstawiona w rzucie izometrycznym i wzbogacona dodatkowo o aspekty strategiczne.

Głównym zadaniem gracza jest podjęcie odpowiednich czynności defensywnych w celu obrony własnego bunkra przed systematycznym atakiem wrogich, uzbrojonych pojazdów przeciwnika. Z układu na układ czynność staje się coraz trudniejsza, gdyż inwazja z czasem jest coraz bardziej zmasowana, a uzbrojenie nieprzyjaciela coraz bardziej zaawansowane. Jedynym sposobem ratowania się przed szybką porażką są regularne wizyty w sklepie z arsenałem, do którego możemy się dostać po zakończeniu każdego kolejnego układu.

Oprócz właściwie dobranej broni czy ilości amunicji bardzo istotnym czynnikiem jest podjęcie odpowiedniej strategii obrony chronionego obiektu. Z jednej strony nie możemy się od niego zbytnio oddalać, z drugiej zaś, postępując w ten sposób narażamy się na bezpośredni atak wroga. Niejednokrotnie musimy umiejętnie odwrócić uwagę nieprzyjaciela od chronionego obiektu i przyjąć na siebie całą siłę ognia. Nie bez znaczenia jest odległość dzieląca nasz statek od przeciwnika, ponieważ to ona dyktuje jaki rodzaj broni należy użyć do jego unicestwienia.

Critical Damage oferuje ponad 90 odmian wrogich pojazdów i 12 rodzajów broni, do tego prezentuje dobrą oprawę graficzną, dynamizm akcji i wiele innych dobrych efektów wizualnych wpływających zarówno na atrakcyjność rozgrywki jak i wysoki stopień grywalności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań3 171
Data aktualizacji28 paź 2011
Rozmiar pliku41.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)