MacOSInternet i komunikacjaKlienty FTPCrossFTP
CrossFTP ikona

CrossFTP1.97.9

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CrossFTP jest darmowym klientem FTP, Amazon S3, Amazon Glacier i Google Storage. Program pozwala na łączenie się z wieloma serwerami jednocześnie w kartach i daje możliwość podglądania plików.

CrossFTP pracuje w czteroczęściowym oknie, w którym wyświetlane są listy plików lokalnych i zdalnych, a także logi połączenia i postęp transferu plików. Pliki lokalne i zdalne połączenia można przeglądać w kartach i można łączyć się z wieloma serwerami w jednym oknie programu. Przy logowaniu się i przesyłaniu danych można skorzystać z szyfrowania oraz różnych schematów kodowania znaków (Unicode, CJK i inne).

Poza możliwością przeglądania listy plików i poruszania się po drzewie katalogów CrossFTP oferuje możliwość zaglądania do niektórych typów archiwów, rozpakowywania ich oraz tworzenia archiwów ZIP z zaznaczonych plików. Ponadto można podglądać i edytować pliki tekstowe oraz oglądać obrazy lokalne i zdalne.

CrossFTP dostępny jest w kilku wersjach. Za darmo można korzystać z wersji podstawowej, można także przez 30 dni testować wersję Pro lub wersję Enterprise. Wyboru można dokonać przy pierwszym uruchomieniu pobranego programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań703
Data aktualizacji23 gru 2016
Rozmiar pliku52.23 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
CrossFTP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)