iOSGryZręcznościoweCrossy Road
Crossy Road ikona

Crossy Road5.3.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Crossy Road - Endless Arcade Hopper to współczesna wariacja na temat gry Frogger. Bazując na tym samym pomyśle udoskonala go o nowe rozwiązania i sprawie w prowadza w świat ekranów dotykowych.

Zasady gry są proste. Dotrzeć naszym zwierzakiem jak najdalej. Po drodze mijamy ruchliwe ulice, tory i rzeki. Co pewien czas spotykamy pobocza, które pozwalają nam przetrwać zagrożenie. Aby wykonać ruch do przodu należy dotknąć ekranu, aby w bok, przesunąć po nim palcem. To wszystko jeżeli chodzi o sterowanie.

Poziomy za każdym razem generowane są losowo co zapewnia długą zabawę. Początkowym zwierzakiem jest kurczak, ale w raz z grą otrzymujemy możliwość odblokowania całej gamy innych zwierzaków. Konie, różowe króliki, żaby, psy, i wiele, wiele więcej. Możemy je kupić za pomocą mikropłatności, bądź też wylosować w loterii za zebrane pieniądze. Nagród jak i metod na ich zebranie jest sporo. Miłym i dziwnym drobiazgiem są zdjęcia robione podczas ciekawych kraks naszego zwierzaka. Możemy je później udostępnić w serwisach społecznościowych.

Gra dostępna jest za darmo, a reklamy są głównie metodą na zdobycie dodatkowych środków. Crossy Road - Endless Arcade Hopper potrafi wprowadzić nas w stan "tylko jeszcze jednej próby"., dzięki temu sprawdza się świetnie zarówno jako propozycja na kilka chwil jak i dłuższe partie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHIPSTER WHALE
Liczba pobrań215
Data aktualizacji19 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Crossy Road ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)