WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychCryptermite
Cryptermite ikona

Cryptermite2.0b

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Cryptermite to narzędzie do szyfrowania plików i wiadomości. Wykorzystuje aż sześć różnorodnych algorytmów szyfrowania (AES, Serpent, TwoFish, BlowFish, Triple DES i RSA).

Program jest bardzo prosty w obsłudze, więc jeśli nie chcemy zagłębiać się w bardziej zaawansowane opcje, wystarczy podać ścieżkę pliku do szyfrowania, a następnie wcisnąć odpowiedni przycisk. Cryptermite pozwala również na odszyfrowanie wiadomości i plików, zabezpieczenie dokumentów hasłem (włącznie z możliwością organizowania haseł za pomocą wbudowanego menadżera), generowanie kluczy RSA i wiele więcej.

Cryptermite za każdym razem szyfruje wiadomości w inny sposób, co uniemożliwia złamanie szyfru przez osoby niepowołane i gwarantuje bezpieczeństwo po stronie użytkownika. Ten nie musi obawiać się również, że jego pliki zostaną przechwycone w trakcie kopiowania (ochronę zapewnia zaawansowane szyfrowanie AES-256).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJordi Pérez
Liczba pobrań819
Data aktualizacji28 sie 2017
Rozmiar pliku61.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cryptermite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)