bEgIPRUB
Cryptomator ikona

Cryptomator1.5.14

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cryptomator to otwarte i darmowe narzędzie do szyfrowania danych, którezaprojektowane zostało z myślą o współpracy ze wszystkimidyskami online, które wykorzystują mechanizmy synchronizacji zlokalnymi katalogami. Całe szyfrowanie odbywa się po stronieklienta, aby dane nie trafiły w ręce niepowołanych osób

bEgIPRUD

Do szyfrowania danych wykorzystywany jest AES z 256-bitowymkluczem. Program tworzy specjalne „krypty” (w dowolnej ilości),w których ukryta zostaje struktura katalogów, nazwy plików i ichrozmiary, tak że napastnik niczego nie będzie mógł wywnioskowaćnawet z metadanych. Każda z takich „krypt” może mieć własne,indywidualne hasło dostępowe.

Obsługa programu jest bardzo prosta – po uruchomieniu programui kliknięciu przycisku + tworzy się nową kryptę, a następniewybiera jej lokalizację w folderze, który wykorzystywany jest przeznasz dysk online. Potem należy podać hasło dostępowe, wpisać jeponownie dla pewności – i to wszystko. Program automatycznieutworzy wirtualny zasób, podłączony po protokole WebDAV, doktórego będziemy mieli dostęp przez normalnego menedżera plików.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Cryptomator 1.5.14wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 012
Data aktualizacji1 kwi 2021
Rozmiar pliku53.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cryptomator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgIPRVi
bEgIPRVz