WindowsGryMody i dodatki do gierCrystal Launcher

Crystal Launcher14.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Crystal Launcher to nieoficjalny launcher dla sandboksowej gry Minecraft, który udostępniony został dla Windowsa, Linuksa i Mac OS-a. Dzięki niemu zainstalujemy na komputerze wybraną wersję gry, skorzystamy z modów, a także dołączymy do rozgrywki na serwerach NightVision.

Aplikacja pozwala na instalację i uruchomienie oficjalnego Minecrafta w wersji od 1.0 do 1.12.2 – także wydań alpha, beta i snapshotów. To jednak nie wszystko, Crystal Launcher pozwala użytkownikowi korzystać ze specjalnych zmodowanych wersji, jak również instalować własne mody.

Crystal Launcher dysponuje sporą ilością ustawień, pozwalających dostosować grę do własnych preferencji i posiadanego sprzętu. Możliwe jest definiowanie minimalnej i maksymalnej wartości RAM dla gry, Metaspace dla Javy, lokalizacji JVM i argumentów czy rozdzielczości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań70 876
Data aktualizacji22 kwi 2018
Rozmiar pliku0.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)