AndroidGryWyścigiCSR Racing
CSR Racing ikona

CSR Racing5.1.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CSR Racing to popularne wyścigi samochodowe należące do gatunku Drag Racing. Jego założenia są proste, akcję obserwujemy z boku, a nasze zadanie polega na odpowiednim przełączaniu biegów w pojeździe.

W grę wprowadza nas krótki samouczek. Tłumaczy zasady wyścigów oraz kierowania pojazdem. Specyfika gry sprawia, że nie musimy martwić się o skręcanie i utrzymanie na torze. Jedyne co musimy opanować to wspomnianą już wcześniej zmianę biegów. CSR Racing posiada rozbudową kampanię. Jej klimat i fabuła mogą budzić skojarzenia z filmami pokroju Szybcy i Wściekli.

Za wygrane pieniądze kupujemy nowe samochody, bądź też ulepszamy już posiadane. Mocną stroną gry są licencje na pojazdy. CSR Racing oferuje 86 prawdziwych i świetnie odwzorowanych samochodów. Niestety zakup każdego bez posiłkowania się mikropłatnościami to zadanie niemal nieosiągalne. Podobnie irytuje limit paliwa, który co pewien czas musimy regenerować, bądź też zapłacić za jego szybkie odnowienie.

CSR Racing potrafi bawić jako pozycja darmowa. Musimy jednak liczyć się z tym, że nie zdobędziemy wszystkich pojazdów, a co pewien czas będą nas czekały przymusowe przerwy. Godząc się na to otrzymamy bardzo dobrze wykonane i widowiskowe wyścigi. Gra wspiera zarówno konto Facebook jak i synchronizację z Google Play Gry.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNaturalMotion
Liczba pobrań292
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
CSR Racing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)