Cucusoft Net Guard ikona

Cucusoft Net Guard2.3.4.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cucusoft Net Guard to bezpłatne i niezwykle przydatne narzędzie przeznaczone dla wszystkich użytkowników korzystających z Internetu, a także dla administratorów sieci lokalnych lub osiedlowych. Przy użyciu programu możemy kontrolować i monitorować w czasie rzeczywistym wykorzystanie łącza internetowego.

Korzystając z programu możemy przydzielić miesięczny limit transferu danych oraz z utworzonego wykresu odczytać najważniejsze informacje odnośnie wykorzystanego transferu plików w danym miesiącu. Dodatkowo Cucusoft Net Guard wyświetla, które programy najwięcej pobrały lub wysłały dane do Internetu.

W programie znajdziemy również narzędzie do monitorowania wszystkich aktywnych połączeń wychodzących i przychodzących. Za jego pomocą możemy obserwować prędkości pobierania i wysyłania danych przez różne aplikacje i procesy działające w tle systemu operacyjnego. Cucusoft Net Guard służy również do zwiększania transferu danych, unieszkodliwiania złośliwego oprogramowania, a także do dokładnego sprawdzania szybkości łącza szerokopasmowego.

Na szczególną uwagę zasługuje również dodatkowa funkcja, która monitoruje i kontroluje wszystkie połączenia z siecią szerokopasmową. Wyświetla ona szczegółową listę ze wszystkimi aktywnymi połączeniami, z której możemy z łatwością odczytać nazwę wszystkich plików, protokoły TCP/UDP oraz zewnętrzne i wewnętrzne adresy IP.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.24 oceny
Liczba pobrań7 705
Data aktualizacji29 sty 2014
Rozmiar pliku4.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Cucusoft Net Guard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)