Cukiereczek1.02.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cukiereczek to aplikacja, która stworzona została z myślą o osobach chorych na cukrzycę. Pozwala ona użytkownikowi na prowadzenie dzienników samokontroli, a także rejestrowanie wielu istotnych w przebiegu choroby informacji o pomiarach glukozy i ciśnieniu krwi.

Program daje użytkownikowi możliwość prostego i wygodnego przechowywania informacji o indywidualnym przebiegu choroby. Cukrzycy mogą przy jego użyciu rejestrować ważne dane o poziomie glukozy we krwi oraz ciśnieniu, terminach wizyt lekarskich i ich szczegółów. Atutem aplikacji jest funkcja generowania wykresów, pozwalająca na graficzną reprezentację pomiarów poziomu glukozy w zadanych odcinkach czasu.

Cukiereczek posłużyć również może jako narzędzie pomocne przy wyznaczaniu odpowiedniej diety cukrzycowej. Zawiera ono tabele indeksów i ładunków glikemicznych oraz kalkulatory, pozwalające na obliczanie współczynnika masy ciała BMI.

Udostępnij
Cukiereczek 1.02.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.63 oceny
Twoja ocena:
ProducentAWoch
Liczba pobrań1 617
Data aktualizacji10 mar 2014
Rozmiar pliku1.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (14)