CursorFX4.03

WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituCursorFX
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CursorFX to niewielki program pozwalający na stworzenie własnego kursora i ustawienie go jako domyślnego w systemie Windows.

Aplikacja umożliwia wybór spośród wielu różnych wzorów począwszy od standardowych, a skończywszy na zupełnie nietypowych kursorach jak śrubka, dłoń czy... lizak. CursorFX pozwala między innymi na wybór kursorów znanych z innych systemów operacyjnych - na przykład z Mac OS X. Do wyboru mamy również efekty związane z kursorem. Dotyczą one klikania, przesuwania, czy wczytywania poszczególnych elementów, a także na przykład dźwięków. Z programu możemy korzystać także z poziomu ustawień myszki i kursora w Panelu sterowania. Użytkownicy mogą pobierać dodatkowe kursory ze strony producenta.

Program dostępny jest również w wersji rozbudowanej, za którą trzeba jednak zapłacić.

Udostępnij
CursorFX 4.03wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.26 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań22 133
Data aktualizacji24 wrz 2020
Rozmiar pliku19.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)