WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituCursorFX

CursorFX4.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CursorFX to niewielki program pozwalający na stworzenie własnego kursora i ustawienie go jako domyślnego w systemie Windows.

Aplikacja umożliwia wybór spośród wielu różnych wzorów począwszy od standardowych, a skończywszy na zupełnie nietypowych kursorach jak śrubka, dłoń czy... lizak. CursorFX pozwala między innymi na wybór kursorów znanych z innych systemów operacyjnych - na przykład z Mac OS X. Do wyboru mamy również efekty związane z kursorem. Dotyczą one klikania, przesuwania, czy wczytywania poszczególnych elementów, a także na przykład dźwięków. Z programu możemy korzystać także z poziomu ustawień myszki i kursora w Panelu sterowania. Użytkownicy mogą pobierać dodatkowe kursory ze strony producenta.

Program dostępny jest również w wersji rozbudowanej, za którą trzeba jednak zapłacić.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.26 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań22 721
Data aktualizacji24 wrz 2020
Rozmiar pliku19.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)