CyanogenMod Installer ikona

CyanogenMod Installer1.0 Beta

WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychCyanogenMod Installer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

CyanogenMod Installer to niewielkie narzędzie, którego jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do instalacji na urządzeniach mobilnych z Androidem popularnej i uważanej za bardziej dopracowaną po wieloma względami modyfikacji tego systemu o nazwie CyanogenMod.

Program stanowi złoty środek dla niedoświadczonych użytkowników, którzy chcieliby sprawnie i wygodnie zainstalować na swoim smartfonie lub tablecie cieszącą się olbrzymim uznaniem modyfikację CyanogenMod. W większości przypadków wprowadza ona względem standardowego Androida szereg modyfikacji i poprawek, na które z różnych względów nie zdecydowali się deweloperzy tego systemu lub producenci urządzeń mobilnych, a które w znacznym stopniu wpływają na wydajność pracy urządzenia, niwelują wykryte w fabrycznym oprogramowaniu błędy i często wprowadzają nowe, pożądane przez użytkowników funkcje.

Praca z CyanogenMod Installerem nie wymaga od użytkownika żadnej specjalistycznej wiedzy i opiera się na wbudowanym kreatorze instalacji, który krok-po-kroku prowadzi nas przez cały proces zmiany systemu operacyjnego. Narzędzie do komunikacji pomiędzy komputerem, a telefonem/tabletem wykorzystuje kabel USB (wymagana instalacja na urządzeniu mobilnym aplikacji o tej samej nazwie - CyanogenMod Installer). Potrafi ono automatycznie oczyścić urządzenie z domyślnego środowiska operacyjnego, a następnie skopiować na nie odpowiednie pliki i zainstalować system CyanogenMod.

Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie internetowej projektu aktualnie narzędzie CyanogenMod Installer wspiera następujące urządzenia: Google Nexus S, Google Nexus S 4G, Google Galaxy Nexus, Google Nexus 7, Google Nexus 4, Google Nexus 5, Google Nexus 10, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S IV, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note II oraz HTC One.

Uwaga!

  • Instalacja na urządzeniu innego niż oficjalne oprogramowania wiązać się może z utratą gwarancji.
  • Przed przystąpieniem do instalacji środowiska CyanogenMod zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich zgromadzonych na urządzeniu danych (kontaktów, wiadomości SMS, multimediów itp.).
Udostępnij
CyanogenMod Installer 1.0 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.86 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań24 945
Data aktualizacji8 sty 2014
Rozmiar pliku1.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
CyanogenMod Installer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)