MacOSInternet i komunikacjaKlienty FTPCyberduck
Cyberduck ikona

Cyberduck8.4.4.38366

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Cyberduck to uniwersalny program do przesyłania plików. Jego głównym zadaniem jest łączenie się z serwerami FTP i SFTP, ale radzi sobie także z usługami WebDAV, Windows Azure Storage, Swift (OpenStack), Amazon S3, Google Cloud Storage, Rackspace Cloud Files, Backblaze B2, Google Drive i Dropboxem.

Cyberduck jest programem bardzo wygodnym. Można w nim zapisać dowolną liczbę połączeń jako „zakładki” i łączyć się w miarę potrzeby. Przy każdej z konfiguracji do dyspozycji mamy także zaawansowane ustawienia, pozwalające pracować rozpoczynając od wybranej ścieżki albo wykorzystywać dodatkowe opcje logowania.

Dla każdej z wybranych lokalizacji można otworzyć osobne okno przeglądarki. Pobieranie plików jest bardzo proste – można przeciągnąć do okna Findera lub podwójnie kliknąć wybraną pozycję. Wysyłanie plików również może odbywać się przez przeciągnięcie pliku z Findera w odpowiednie miejsce.

Cyberduck daje również możliwość przeszukiwania zdalnych zasobów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 161
Data aktualizacji16 wrz 2022
Rozmiar pliku146.17 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Cyberduck ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)