CyberLink AudioDirector10.0.2315.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink AudioDirector to profesjonalne i wielofunkcyjne oprogramowanie do tworzenia, modyfikowania i nagrywania dźwięków oraz muzyki do różnych plików wideo zapisanych w formacie MPG, MP4, WMV, AVI, 3GP, M2TS i MTS.

CyberLink AudioDirector jest narzędziem, które pozwoli nie tylko stworzyć i zmiksować dowolny utwór muzyczny, ale również wzmocni, ulepszy jakość jego brzmienia oraz zoptymalizuje pod wybrany materiał wideo. To idealne rozwiązanie, umożliwiające tworzenie własnej ścieżki dźwiękowej do filmu i miksowania już istniejących dźwięków oraz muzyki.

Program bez problemów obsługuje różne kanały dźwiękowe (w tym najnowszy 7.1), wspiera niemal wszystkie formaty audio (WAV, MP3, M4A, WMA itd.), automatycznie usuwa szumy i inne zakłócenia oraz przywraca dźwięki do pierwotnego stanu, korzystając przy tym z najnowszej technologii state-of-the-art. Oprogramowanie oferuje też możliwość usuwania wokali z muzyki stereofonicznej, stosowania efektu pogłosu (reverb) i opóźniania wydobywanego dźwięku, a także wsparcie dla wtyczek VST, które mogą dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność programu.

Oprócz tego użytkownicy mogą w czasie rzeczywistym podglądnąć aktualnie uzyskany efekt i synchronizację utworzonego lub zmodyfikowanego dźwięku na wybranym materiale wideo. CyberLink AudioDirector oferuje też możliwość miksowania plików audio przy użyciu zaawansowanych opcji konfiguracyjnych i rozbudowanego miksera. Warto również wspomnieć o specjalnych narzędziach do naprawy istniejącego już dźwięku i muzyki, za pomocą których możemy usunąć zakłócenia, niedoskonałości i różne artefakty, a także poprawić jakość dźwięku wideo, redukując szerokopasmowy i tonalny efekt szumu oraz hałasu – w celu uzyskania naturalnego brzmienia.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo nie obsługuje ona kodeku H.264 AVC/MPEG-4.
  • Oprogramowanie pobieramy i instalujemy przy użyciu specjalnego instalatora stworzonego na potrzeby firmy CyberLink.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań5 375
Data aktualizacji20 lis 2019
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)