WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiCyberLink AudioDirector

CyberLink AudioDirector10.0.2315.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink AudioDirector to profesjonalne i wielofunkcyjne oprogramowanie do tworzenia, modyfikowania i nagrywania dźwięków oraz muzyki do różnych plików wideo zapisanych w formacie MPG, MP4, WMV, AVI, 3GP, M2TS i MTS.

CyberLink AudioDirector jest narzędziem, które pozwoli nie tylko stworzyć i zmiksować dowolny utwór muzyczny, ale również wzmocni, ulepszy jakość jego brzmienia oraz zoptymalizuje pod wybrany materiał wideo. To idealne rozwiązanie, umożliwiające tworzenie własnej ścieżki dźwiękowej do filmu i miksowania już istniejących dźwięków oraz muzyki.

Program bez problemów obsługuje różne kanały dźwiękowe (w tym najnowszy 7.1), wspiera niemal wszystkie formaty audio (WAV, MP3, M4A, WMA itd.), automatycznie usuwa szumy i inne zakłócenia oraz przywraca dźwięki do pierwotnego stanu, korzystając przy tym z najnowszej technologii state-of-the-art. Oprogramowanie oferuje też możliwość usuwania wokali z muzyki stereofonicznej, stosowania efektu pogłosu (reverb) i opóźniania wydobywanego dźwięku, a także wsparcie dla wtyczek VST, które mogą dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność programu.

Oprócz tego użytkownicy mogą w czasie rzeczywistym podglądnąć aktualnie uzyskany efekt i synchronizację utworzonego lub zmodyfikowanego dźwięku na wybranym materiale wideo. CyberLink AudioDirector oferuje też możliwość miksowania plików audio przy użyciu zaawansowanych opcji konfiguracyjnych i rozbudowanego miksera. Warto również wspomnieć o specjalnych narzędziach do naprawy istniejącego już dźwięku i muzyki, za pomocą których możemy usunąć zakłócenia, niedoskonałości i różne artefakty, a także poprawić jakość dźwięku wideo, redukując szerokopasmowy i tonalny efekt szumu oraz hałasu – w celu uzyskania naturalnego brzmienia.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo nie obsługuje ona kodeku H.264 AVC/MPEG-4.
  • Oprogramowanie pobieramy i instalujemy przy użyciu specjalnego instalatora stworzonego na potrzeby firmy CyberLink.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań5 459
Data aktualizacji20 lis 2019
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)