WindowsMultimediaPakiety multimedialneCyberLink Director Suite

CyberLink Director Suite3.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink Director Suite to zaawansowany pakiet multimedialny, składający się z pięciu niezwykle rozbudowanych aplikacji – PowerDirector, PhotoDirector, AudioDirector, ColorDirector oraz WaveEditor.

PowerDirector to oprogramowanie do tworzenia i modyfikowania plików wideo na komputerze, oferujące wysoką wydajność podczas edycji filmów. Wspiera najnowsze technologie, a także w pełni wykorzystuje możliwości nowoczesnych kart graficznych w celu przyśpieszenia procesu renderowania. Oprócz standardowych narzędzi i funkcji znanych z podobnych aplikacji, zawiera również dodatkowe efekty NewBlueFX, które w znacznym stopniu poprawią jakość edytowanego pliku wideo. PowerDirector został wyposażony w technologię TrueTheater, która umożliwia przekształcanie filmów SD do wysokiej jakości HD. Dotyczy to zarówno filmów, jak i również zdjęć cyfrowych. W programie znajdziemy też dostęp do ponad 300 tysięcy darmowych szablonów i efektów, które usprawnią i przyśpieszą proces modyfikowania lub montażu dowolnego filmu w systemie Windows.

PhotoDirector to kompleksowe, wszechstronne i wydajne narzędzie do edycji i pbróbki zdjęć cyfrowych. Przy użyciu programu możemy również importować, organizować i pobierać zdjęcia, a także tworzyć profesjonalne zdjęcia, korzystając przy tym z rozbudowanego edytora graficznego. PhotoDirector został wyposażony w nowoczesną technologię rozpoznawania twarzy oraz w zestaw niezbędnych narzędzi do wykonywania niemal wszystkich najważniejszych czynności na modyfikowanej fotografii.

ColorDirector to innowacyjne narzędzie do poprawiania jakości kolorów w filmach wideo. Program w pełni korzysta z technologii motion tracking (śledzenie ruchu), która wspomaga użytkownikom podczas poprawiania i modyfikowania jakości koloru, a także przy korygowaniu i regulowaniu temperatury barw w dowolnym materiale wideo. ColorDirector umożliwia też tworzenie własnej palety kolorów do poprawiania jakości kolorów w filmach oraz posiada możliwość przesyłania zmodyfikowanego filmu do serwisu YouTube (bezpośrednio z poziomu programu).

AudioDirector to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, modyfikowania i nagrywania dźwięków oraz muzyki. Za jego pomocą stworzymy własną ścieżkę dźwiękową do filmu lub przetworzymy już istniejący utwór muzyczny. Obsługuje najpopularniejsze i najważniejsze formaty multimedialne (MPG, MP4, WMV, AVI, 3GP, M2TS, MTS, WAV, MP3, M4A, WMA), a także wspiera różne kanały dźwiękowe (w tym najnowszy 7.1). AudioDirector posiada niezwykle przydatne narzędzie do naprawy dźwięków i muzyki, przy użyciu których możemy usunąć niedoskonałości, artefakty i inne zakłócenia oraz poprawić jakość brzmienia, redukując efekt szumu. W skład pakietu CyberLink Director Suite, wchodzi również niewielka aplikacja WaveEditor, za pomocą której możemy edytować i miksować pliki muzyczne, pobierać dźwięki z internetu (Freesound web service) oraz tworzyć własne płyty z muzyką.

Uwaga!

  • Wszystkie programy wchodzące w skład pakietu dostepne są w wersji próbnej i pozwalają na 30 dni darmowego użytkowania. Oprócz tego ze względu na ograniczenie, nie obsługują kodeka H.264 AVC/MPEG-4
  • Cały pakiet multimedialny pobieramy i instalujemy przy użyciu specjalnego instalatora stworzonego na potrzeby firmy CyberLink.
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 778
Data aktualizacji24 lis 2014
Rozmiar pliku0.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)