CyberLink Director Suite3.0

Strona głównaWindowsMultimediaPakiety multimedialneCyberLink Director Suite
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

CyberLink Director Suite to zaawansowany pakiet multimedialny, składający się z pięciu niezwykle rozbudowanych aplikacji – PowerDirector, PhotoDirector, AudioDirector, ColorDirector oraz WaveEditor.

PowerDirector to oprogramowanie do tworzenia i modyfikowania plików wideo na komputerze, oferujące wysoką wydajność podczas edycji filmów. Wspiera najnowsze technologie, a także w pełni wykorzystuje możliwości nowoczesnych kart graficznych w celu przyśpieszenia procesu renderowania. Oprócz standardowych narzędzi i funkcji znanych z podobnych aplikacji, zawiera również dodatkowe efekty NewBlueFX, które w znacznym stopniu poprawią jakość edytowanego pliku wideo. PowerDirector został wyposażony w technologię TrueTheater, która umożliwia przekształcanie filmów SD do wysokiej jakości HD. Dotyczy to zarówno filmów, jak i również zdjęć cyfrowych. W programie znajdziemy też dostęp do ponad 300 tysięcy darmowych szablonów i efektów, które usprawnią i przyśpieszą proces modyfikowania lub montażu dowolnego filmu w systemie Windows.

PhotoDirector to kompleksowe, wszechstronne i wydajne narzędzie do edycji i pbróbki zdjęć cyfrowych. Przy użyciu programu możemy również importować, organizować i pobierać zdjęcia, a także tworzyć profesjonalne zdjęcia, korzystając przy tym z rozbudowanego edytora graficznego. PhotoDirector został wyposażony w nowoczesną technologię rozpoznawania twarzy oraz w zestaw niezbędnych narzędzi do wykonywania niemal wszystkich najważniejszych czynności na modyfikowanej fotografii.

ColorDirector to innowacyjne narzędzie do poprawiania jakości kolorów w filmach wideo. Program w pełni korzysta z technologii motion tracking (śledzenie ruchu), która wspomaga użytkownikom podczas poprawiania i modyfikowania jakości koloru, a także przy korygowaniu i regulowaniu temperatury barw w dowolnym materiale wideo. ColorDirector umożliwia też tworzenie własnej palety kolorów do poprawiania jakości kolorów w filmach oraz posiada możliwość przesyłania zmodyfikowanego filmu do serwisu YouTube (bezpośrednio z poziomu programu).

AudioDirector to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, modyfikowania i nagrywania dźwięków oraz muzyki. Za jego pomocą stworzymy własną ścieżkę dźwiękową do filmu lub przetworzymy już istniejący utwór muzyczny. Obsługuje najpopularniejsze i najważniejsze formaty multimedialne (MPG, MP4, WMV, AVI, 3GP, M2TS, MTS, WAV, MP3, M4A, WMA), a także wspiera różne kanały dźwiękowe (w tym najnowszy 7.1). AudioDirector posiada niezwykle przydatne narzędzie do naprawy dźwięków i muzyki, przy użyciu których możemy usunąć niedoskonałości, artefakty i inne zakłócenia oraz poprawić jakość brzmienia, redukując efekt szumu. W skład pakietu CyberLink Director Suite, wchodzi również niewielka aplikacja WaveEditor, za pomocą której możemy edytować i miksować pliki muzyczne, pobierać dźwięki z internetu (Freesound web service) oraz tworzyć własne płyty z muzyką.

Uwaga!

  • Wszystkie programy wchodzące w skład pakietu dostepne są w wersji próbnej i pozwalają na 30 dni darmowego użytkowania. Oprócz tego ze względu na ograniczenie, nie obsługują kodeka H.264 AVC/MPEG-4
  • Cały pakiet multimedialny pobieramy i instalujemy przy użyciu specjalnego instalatora stworzonego na potrzeby firmy CyberLink.
Udostępnij
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 772
Data aktualizacji24 lis 2014
Rozmiar pliku0.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)